Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Smurf ;-;


tsdek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok. Po 4/7 W/L wpadłem do Bronze 1 na smurfie <3

 

3 gry przegrałem po wejściu do b1.

 

I przed chwilą gra(Carry):

l6eqze.jpg

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

No to druga wygrana z rzędu(dość długo się przystawiałem do tej gry :D):

gziqsd.jpg

 

Aktualny stan LP:

 

d8gf7z.jpg

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

smurf w bronzie co nie potrafi carrowac, rozumiem że na głownym koncie masz silver ?

 

"co nie potrafi carrowac" ~ jeżeli w twoim wypadku GOLD to dla Ciebie bronze to pozdrawiam. TEGO się nie da carrować jeżeli w enemy masz dwoch goldow i 3 silverow, a twoj team ssie -.-. Po za tym nafeedowane enemy to już wgl. Po za tym zgaduję że sam jesteś w b5 i masz ból dupy że ktoś jest wyżej od Ciebie. Na mainie s2.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

 

"co nie potrafi carrowac" ~ jeżeli w twoim wypadku GOLD to dla Ciebie bronze to pozdrawiam. TEGO się nie da carrować jeżeli w enemy masz dwoch goldow i 3 silverow, a twoj team ssie -.-. Po za tym nafeedowane enemy to już wgl. Po za tym zgaduję że sam jesteś w b5 i masz ból dupy że ktoś jest wyżej od Ciebie. Na mainie s2.

Po co zakrywasz nicki?

Jakbyś pokazał chociażbyśmy widzieli tych "nafeedowanych i goldów (s3 czy s4?)"

Silver 2, ładny smurf ...

Opublikowano

kurde, rozgryzłeś mnie :( mam brąz5 i mam ostry ból dupy jak ktoś jest wyżej odemnie bo lol to całe moje życie

@topic po co zakładać smurfa nie mając nawet godla na głównym koncie ? l

Opublikowano

fajna farma annie w prawie 50 minucie lol

w goldzie ludzie wyciagaja na luzie taka w 25,

 

wbij golda/platyne na main a potem smurfuj lol

 

Nie farmiłem : ).

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

W brazie/silverze mozna wygrac przez farme. To prawda, ze tam od razu sie leja i ida za killami. Nie wazne czy go turret zabije, ale on killa musi miec! No i nie farmia, bo po co, skoro masz kille. :P

 

A jak dla mnie to farma odgrywa bardzo duza role.

 

Co do tematu: masz takie MMR, ze przeciwnikow Ci z golda dobiera i Tobie same bronze V daje .. wiec nie umiesz grac na poziomie gold/silver. Bo skoro do bronze dobiera goldy, to napewno gold IV/V, ale z takimi to powinienes sobie poradzic, co nie?

I am YouTube'r. Did u know it?

Opublikowano

 

"co nie potrafi carrowac" ~ jeżeli w twoim wypadku GOLD to dla Ciebie bronze to pozdrawiam. TEGO się nie da carrować jeżeli w enemy masz dwoch goldow i 3 silverow, a twoj team ssie -.-. Po za tym nafeedowane enemy to już wgl. Po za tym zgaduję że sam jesteś w b5 i masz ból dupy że ktoś jest wyżej od Ciebie. Na mainie s2.

po za tym po za tym po za tym po za tym, nobody cares... kogo obchodzi twój smurf w bronzie ... wysmurfuj swojego golda bo nie potrzebujesz 2 bezużytecznych kont.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Według mnie to nie żaden smurf tylko main acc :D Bo jeśli na mainie miałeś (masz) s2 to po zrobieniu 4:7 w placemencie izi jesteś w b1, jak zrobiłem 3:7 i z s1 spadłem do b1 ( na szczęście już s5). Więc poprostu założyłeś temat bo myślałeś że w brązie będziesz wszystko wygrywał a tu kappa. Pozdro ;)

http://www.lolking.net/summoner/eune/21709830#matches

tutaj moje konto, wiem że gram słabo, ale wystarczająco dobrze by albo kierować gry braz/silver. 3 dni i wyszedłem z b1, zobaczymy Ciebie, btw podaj nick "maina"

Opublikowano

@looobie,

może 1v1?

 

@topic

Można zamknąć ten temat? Mam inny cel na tym koncie zrobić : )

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...