Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzzie Dropic


KRZYHU321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mentala 45lvl

Skile :

Silne m5

Duchowe m5

 

EQ

Fms +9 27sr 5 przeszywki 10 dt

Zelazak +6

Śmiertele +4 2k pz 10% do hp

Butz 1k pz

Pieciokatan +4

ebo+5

wisior +500 pz

 

Gdzie najlepeiej Zarobie na eq ?

Opublikowano

Metki 55 spokojnie daje rade z tym fmsem a narazie wgl nie mam kasy na eq ;/

Nie masz kasy, dlatego zrobiłeś taki temat - wiemy :D

Stąd przykład Empiego żebyś poszedł dropić na metki 55 - jeśli dajesz radę z FMS to póki co nim zarabiaj.

 

Ja też osobiście polecam Ci metki 50/55, możesz dodatkowo łowić.

Byłeś w komnacie lorda? Jak tam dajesz radę?

727881401622271220780.jpeg
Specjalista
Opublikowano

Lataj na metkach 50/55,zarób na riba,fms-a sprzedaj.

Tak jak up napisał,na lordzie coś próbowałeś ??

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Musisz dropić na metkach 55.

 

To nie jest takie hop siup, że jeden dzień dropienia i będziesz obsypany hajsem. To potrzeba czasu, żeby czegoś konkretnego się dorobić.

Opublikowano

z buffem, na kilka odjazdów możesz próbować 65 tez bic, ale tak jak koledzy wyżej . Lord/50/50 metki :)

Ewtl. Zrob dropa do m2 :) Pozdrawiam

Opublikowano

Lorda spokojnie ubijam bez bufka takze ale no jednak wole raczej te metiny tylko ze na sohan trudno je znaleźc bo duzo osob jezdzi

 

Ps. A oplacalne jest kopanie rud ?

Opublikowano

Lorda spokojnie ubijam bez bufka takze ale no jednak wole raczej te metiny tylko ze na sohan trudno je znaleźc bo duzo osob jezdzi

 

Ps. A oplacalne jest kopanie rud ?

 

Zawsze ktoś rudę kupi ;)

Opublikowano

Łów ryby a wyjdzie ci to na dobre.

zrób kropka do m2 i polecisz metki i jak obczajisz respa to bestia kapitana

 

 

Sorry za ortografię pisze z kkomórki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...