Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zróbcie Mi Konto !


Kuczix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM !!

 

Chciałbym sobie zagrać w GunZ Próbowałem zarejestrować się na GunZ The Dual Lecz nie mogłem ;/ Bardzo prosze aby mnie ktos zarejestrował i dał link do ściągnięcia.... Wstawiam 5

c2f832b83d244e62bd4562a68d5ea82b.0.gif
Opublikowano

Pomógłbym ci ale sam powinieneś zrobić konto bo na przyszłość będzie znowu pytał kto zrobi ci konto.Czemu nie możesz zrobić wytłumacz to napisze ci co i jak pomoc mogę ale za nikogo nic nie zrobię.

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No bo to gówno pisze że moje nazwisko nie może być większe niż 20 liter ! KUr**

 

 

Ale mi to problem ...

 

Poprostu nie wpisuj nic w Midlle Name , a w nazwisku wpisz wymyślone .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A robinie konta przez kogos innego jest niebezpieczne... Bo ty se wbijesz z 50lvl czyli juz wysoki

jak na GunZ kiedys bedziesz chcial wejsc i wyskoczy ci magicznie ze zle haslo :D

Moze i kiedys bedziesz gral w inne gry na ijji tez cos porzadnego nagrasz i wszystko na marne :D

Bylo sie pytac co zrobic aby obesjc ten problem a nie prosic o stworzenie nowego konta :D

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...