Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aklerios.eu[Dedyk][Medium]


Sathian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

09336494857076894984.png

Klika informacji z obecnego cyklu powstania Serwera. Mianowicie trwają pracę nad ukończeniem serwera.

Staramy się, aby serwer był dopracowany od samego początku rozgrywki do samego końca,

będziemy starać się, aby cały czas serwer ulepszać tak, aby gra się nigdy nie znudziła.

Beta Testy serwera zostały Zmknięte, lecz konkretnej daty startu nie możemy podać.

Oficjalna data startu to 18.01.2014 r 20:00.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą zapowiedzią.

Pozdrawiamy Team Aklerios.eu

60306260384005509721.png

62483004770897675799.png

 

Historia toczy się w IV wieku przed Naszą Erą. Trzy miasteczka oddalone od siebie rozprzestrzeniają chaos.

Oto te trzy królestwa doprowadziły do tragedii...

Wojny, chaos, zamęt podkusiły istoty z innych krain do ataku na cywilizację...

Ludzie by uzyskać większą wiedzę na temat starć z potworami zaczęli

organizować pojedynki między sobą które umożliwiały na zastosowanie nowych pomysłów jak

i rodzajów swoich ekwipunków które pomagały być silniejszym w starcu z nie znanym przeciwnikiem..

"... Pewnego dnia, miasto spokojnie jak nigdy...

Zwierzęta zachowywały się tak jakby wyczuwały niebezpieczeństwo, lecz niczego nie było widać ani słychać

w odległości trzech ścieżek które prowadziły przez nie znane nam tereny.

Naglę niebo stało się jakieś ciemne, ptaki z drzew jak strzała zaczęły uciekać w stronę słońca.

Nagle z oddali było słychać krzyki, wrzaski. Ludzie powychodzili ze swoich chat.

Stali wszyscy w jednej grupie, spoglądając przed siebie. W stronę nieznanych terenów które znajdowały się

na północno-wschodniej części miasteczka...

W pewnym momencie na kilka chwil przed zdarzeniem nastała cisza,

niespokojna.... Większość ludzi po uciekało do swoich domów z myślą i nadzieją na cud...

Tylko nie liczni wojownicy postanowili zostać i bronić swojego terytorium...

Szybko i niespodziewanie nie znane nam istoty za atakowały nas nie zastanawiając się nad niebezpieczeństwem

chwyciłem w prawą dłoń mój ostry miecz i pobiegłem ku reszcie wojowników....

Wojna między nami a potworami się nie skończyła, dalej stoimy na straży i pilnujemy miasta,

większość wojowników wyrusza na wyprawy by odkryć nieznane ludziom tereny..."

60306260384005509721.png

70768842039032741809.png

82181747478187628680.png

http://www.aklerios.eu/

65137897611193531188.png

http://aklerios.eu/register.php

37167050821341862431.png

http://aklerios.eu/itemshop.php

31254179549127363034.png

http://aklerios.eu/ranking.php

96960785551745505477.png

http://aklerios.eu/forum

56196311541717442757.png

aklerios.s-v.pl 

60306260384005509721.png

12503449452911505591.png

98267275318785167215.png

Intel Xeon E-3

61554277057952750716.png

16GB

18999849160356131783.png

Bez Limitu

60306260384005509721.png

76289643192614202868.png

 

Doświadczenie serwera czyli inaczej zdobywanie EXPA jest u nas przygotowane dla Was.

Nie pozostawimy tego do okrycia przez Was... Jest to 500% zdobywania doświadczenia postaci.

Nie jest zbyt łatwo ani zbyt trudno. Poziom postaci można bardzo łatwo rozwinąć.

55602451492505835082.png

 

Zdobycie przedmiotów jest nie co bardziej trudniejsze od zdobywanie doświadczenia.

Lecz nie na tyle trudno żeby był problem z tworzeniem nowego ekwipunku.

Zdobywanie przedmiotów czyli tak zwany Drop jest znakomicie ustawiony w stosunku do

całej przygody na serwerze. Jest to 150% zdobywania przedmiotów z potworów czy też kamieni Metin.

 

01807002779486762281.png

Zdobycie waluty na serwerzy czyli Yang jest ustawione tak, abyna danym poziomie nie było trudno o yangi. Aby zdobywać złoto wystarczyzdobywać doświadczenie własnej postaci a przy okazji do naszego ekwipunku będą trafiać pieniądze.Ustawiliśmy zdobywanie Yang na 300%.



11012414608492526232.png

Ilość bonów które możemy uzyskać z danego przedmiotu to jest 5.

Pierwsze cztery bonusy otrzymujemy po przez dodawanie bonusu 7pNKpKj.png.

Natomiast aby uzyskać tak zwany 5 bon musimy zakupić u Handlarza Różnościami Tajemniczą Skrzynię 2sZHTar.png.

Aby móc zmieniać nasze bonusy w grze wykorzystujemy zaczarowany przedmiotkp0E8VW.png.

Na serwerze nie spotkamy 6 ani 7 bonusu ! W6FOfmx.png.

84703110849991828623.png

Największy poziomem dostępnym na serwerze jest na start serwera 110 .

Wbijamy go na nowych terenach ss`y załączę w edycji .

Lecz po danym okresie czasowym lvl`el ten będzie zwiększony na 160-170 poziom .

 

94332285174677778754.png

95 pukntów statusu jest to wystarczająca ilość punktów by rozwinąćswoją postać do pojedynków z innymi graczmi czy też do stworzenia postaciaby swobodnie zdobywać doświadczenie.

10472106506939901502.png
Postanowiliśmy stworzyć serwer nie trudny ale także nie za łatwy,by rozrywka i rywalizacja trwała jak najdłużej...Serwer jest rodzajem Medium co pozwala na specyficzne ustawienie całej rozgrywki dla każdego.

60306260384005509721.png

43792568842165203846.png

31733785695444638104.gif

60306260384005509721.png

87363670154337098393.png

36046306786228236342.png

Przedstawiamy Wam System Kostiumów które możecie spotkać w grze.Kostiumy są nie co sortowane i wybrane kompletowo .Poniżej na screenach Wam przedstawiamy przykładowe kostiumy dla Mężczyzn jak i Dla Kobiet.Kostiumy nie posiadają jakiś wbudowanych bonusów,ani nie są także od wyznaczonego poziomu. Kostiumami nie można handlować z innymi graczami.(Jednak Możliwa będzie tego zmiana)

 

l0nBaXL.png

60306260384005509721.png

70371149538241267687.png

Fryzury dostępne na serwerze nie posiadają nadzwyczajnych wbudowanych jakiś bonusów.

Fryzurami nie można handlować. Nowy wygląd fryzur można dowolnie zmieniać,

bez żadnych problemów. Poniżej przedstawiamy Wam Fryzury dla Mężczyzn jak i dla Kobiet...

jMw6T1v.png

89643825034679010708.gif

60306260384005509721.png

44555076472658437089.png

System Petów czyli nasz system zwierzątek.

Towarzysza gry można szkolić inaczej mówiąc zdobywanie mu doświadczenia.

Poziom zwierzaka możemy mieć od poziomu 1 gdy go otrzymamy aż do 80 poziomu.

Rodzaje zwierzątek przedstawiamy Wam poniżej abyście mogli się z nimi zapoznać.

Nowe ikony w ekwipunku jakie możemy spotkać :

HQOGEn1.png


A tutaj przedstawiamy Wam jakie Zwierzaki możemy spotkać w grze :

UQvEyJL.png60306260384005509721.png25518741185473493422.png
Dodaliśmy nowe ulepszacze które będą Wam potrzebne do tworzenia nowych epickiego ekwipunku.Nowe przedmioty będziemy mogli wydropić z Metinów oraz Bossów na nowych terenach.Nowe ulepszacze w ekwipunku będą wyglądać następująco

87412471284220466333.png

Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu tak dobrze jak nam.

 

60306260384005509721.png

03599731916172770284.png

04472516459190645704.png

93850712942100143773.png

60306260384005509721.png

49438149125270952234.png

16056026002328302874.png

63487071602271741235.png

60306260384005509721.png

98144619861424292717.png

88863766710151451619.png

46670145811015633199.png

00397276550136035210.png

41070715151653100088.png

96018828671650653049.png

30251878592365033754.png

60306260384005509721.png

Team Aklerios:

[HA]Aslan

[HA]Laron

[GA]Pardon

[GA]KashtanPL

60306260384005509721.png

27745764673120521434.png

Serwer jest tworzony z myślą o Was

Mamy nadzieję, że serwer Wam- graczom się spodoba i zostaniecie w świecie Aklerios na dłużej. Już teraz zapraszamy do rejestracji na Aklerios.eu i do wspólnej gry.

Życzymy udanej gry,

Zespół Aklerios

60306260384005509721.png

SS`y Weryfikacyjne :

1#

1389561518-U691595.jpg

2#

1389561672-U691595.jpg

Generator:

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisaliscie ze officialna data startu to 17.01 a jest 19 .01 kiedy to rusza? Dobra ruszyli 17 a szkoda myslalem ze jakiś nowy a tu takie lvl

Start był wczoraj o 20:00 Lecz były problemy z expem dzisiaj zostało to naprawione !

 

Zapraszamy !! :)

Opublikowano

No no serwer znakomicie sie prezentuje, wszystko na miejscu . Tylko jesli bedzie sporo ludzi grac bedzie zajebiscie wiec wbijac ;)

Opublikowano

Start był wczoraj o 20:00 Lecz były problemy z expem dzisiaj zostało to naprawione !

 

Zapraszamy !! :)

Dalej nie poprawiliście tego bo w pare H max lvl co zreszta widac w rankingu

Jak sie czegos nie umie to sie za to nie bierze

Zreszta tu i tak nikt grał nie będzie skoro pierwszego dnia był włam

x

Opublikowano

Dalej nie poprawiliście tego bo w pare H max lvl co zreszta widac w rankingu

Jak sie czegos nie umie to sie za to nie bierze

Zreszta tu i tak nikt grał nie będzie skoro pierwszego dnia był włam

no to widze ze tu juz max lvl osiagniety ale niby medium xD szkoda ,

Opublikowano

no to widze ze tu juz max lvl osiagniety ale niby medium xD szkoda ,

Tak max lvl` został osiągnięty lecz gracz grał przez całą noc żeby go wbić .

 

 

Dalej nie poprawiliście tego bo w pare H max lvl co zreszta widac w rankingu

Jak sie czegos nie umie to sie za to nie bierze

Zreszta tu i tak nikt grał nie będzie skoro pierwszego dnia był włam

 

Tak był włam lecz od tamtego czasu ani razu nikt na serwer się nie włamał i tak zostanie . Jedna potyczka nie przekreśla wszystkiego.

Opublikowano

Poprawcie dzwon na 90 lvl, bo nie da się go ulpeszać na +1. Poza tym gra się całkiem fajnie jak już się wbije ten 90. Myślę, że można by było podręcić trochę expa w grocie i v2 dla tych małych lvl, żeby nie uciekal, bo cięzko się expi.

2mzof5.jpg
Opublikowano

Poprawcie dzwon na 90 lvl, bo nie da się go ulpeszać na +1. Poza tym gra się całkiem fajnie jak już się wbije ten 90. Myślę, że można by było podręcić trochę expa w grocie i v2 dla tych małych lvl, żeby nie uciekal, bo cięzko się expi.

 

Exp od 1 lvl zostanie zmieniony . :)

Opublikowano

Nie lepiej zrobić restart serwera i otworzyć go ponownie w środku tygodnia, albo na weekend, gdzie gracze tylko czekają na nowy serwer?

Daliście prezentację na koniec niedzieli, gdzie większość idzie już spać, bo jutro szkoła lub praca..

Oczekujecie teraz fajerwerków, że nagle na serwerze pojawi się 1000 osób?

Jest to nie fer, że jakiś gracz korzystając z bugu zdobył maksymalny level w zaledwie jedną noc, a my natomiast mamy się męczyć nie wiadomo ile.

 

Chcę dla Was dobrze, dlatego proponuję restart serwera i odpalenie go na nowo (w tej przerwie, przeanalizowanie błędów, dopracowanie prezentacji itd) w środę lub na wieczór w piątek.

Uruchomiając go tylko w te dni, możecie spodziewać się(jeśli dobrze wypadniecie) około 500 osób na starcie, jak nie więcej.

 

RESTART!

Opublikowano

Nie lepiej zrobić restart serwera i otworzyć go ponownie w środku tygodnia, albo na weekend, gdzie gracze tylko czekają na nowy serwer?

Daliście prezentację na koniec niedzieli, gdzie większość idzie już spać, bo jutro szkoła lub praca..

Oczekujecie teraz fajerwerków, że nagle na serwerze pojawi się 1000 osób?

Jest to nie fer, że jakiś gracz korzystając z bugu zdobył maksymalny level w zaledwie jedną noc, a my natomiast mamy się męczyć nie wiadomo ile.

 

Chcę dla Was dobrze, dlatego proponuję restart serwera i odpalenie go na nowo (w tej przerwie, przeanalizowanie błędów, dopracowanie prezentacji itd) w środę lub na wieczór w piątek.

Uruchomiając go tylko w te dni, możecie spodziewać się(jeśli dobrze wypadniecie) około 500 osób na starcie, jak nie więcej.

 

RESTART!

 

Rozumiem twoje postanowienie lecz nie ma to sensu już zbyt dużo razy przekładaliśmy start . Serwer już wystartował i tak będzie.

Opublikowano

 

Jak skile ?

Dajcie inne hostingi downloadu bo maskara jak po 200kb/s idzie ;x

 

 

Skille od razu P jednym kamieniem, kamień u handlarza bronią

2mzof5.jpg
Opublikowano

A może by tak zmnijszyć hp metinów na mapie 90, bo coś się ich ubić nie da. Podobnie Tryton - wczoraj biłam bez problemu dzisiaj hp mu wcale nie schodzi, brak też dropu z bosa Generał Kappa. :)

2mzof5.jpg
Opublikowano

Chyba was juz do konca Pojeba** !!! Po co kolejny reset i new start.. Jak reset to ja tu nie gram bo smiech..

lapsik.jpg

Nick na serw: Genesis
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...