Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Blacha :P vs Complete :)


Blaaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920330-U286162.png





Wyzywający: Blacha :P
Wyzwany: Complete
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Miłość :3
Notatka: Romantyczny tekst skierowany do osoby, którą kochamy : )

 

@edit

 

16 wersów.


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Gdy jesteś w moich ramionach,

wiem, że nic nie może CI zagrozić,

bo za wszelką cenę będę Cię bronić,

nigdy nie dam skrzywdzić kobiety,

która mego serca rany leczy,

nie opisze Cię nawet pisarz,

bo jesteś taka niesamowita,

gdy Cię pierwszy raz spotkałem,

serce jak szalone biło,

i już tego dnia wiedziałem,

że to właśnie Ty Wiktorio,

jesteś moim oczkiem w głowie,

na którego widok,

chętnie oddał życie,

nie opuszczaj mnie już nigdy,

zostańmy już na zawsze razem <3

 

 

Pozdrawiam :)


k4L2ZMS.png

Opublikowano
Nie śpię, bo piszę, a piszę, bo Cię kocham.

I choć często się kłócimy, to szanuję Twoje słowa.

One są dla mnie jak rozkaz, jak na pustyni woda.

A gdyby miały zniknąć, to bym chyba nie podołał.

Nawet gdy idziesz do pracy, to jest mi kurwa szkoda.

Pracujesz, jest Ci ciężko, ale nie przestajesz kochać.

Co nas definiuje tutaj? To Twoja silna wola.

Za to wszystko i za Ciebie mogę swoje życie oddać.

Wskoczyłbym do ognia, gdyby to była Twoja prośba.

I nawet gdyby zaczęła się III Wojna Światowa.

Czuwałbym nad Tobą i nadal nie spałbym po nocach.

Gdybym w końcu z sił tam opadł, to posłałbym Anioła.

Zesłałbym samego Boga, aby Cię tu przypilnował.

A jeśli byś zginęła, leżałbym przy Twoich zwłokach.

Co dzień pisał teksty o Nas, by zwrotkę goniła zwrotka.

Ucałowałbym Twe policzki, mówiąc jak bardzo Cię kocham.



Pisałem ten tekst dosyć sentymentalnie i emocje wzięły górę. Nie skupiłem się bardzo na poprawności flow, jednak na tym, co czułem. Wyszło tak, jak wyszło. Głosujcie.

LEAVE ME ALONE, I HAVE MY OWN WORLD.




Galeria Tekstów

Opublikowano

Czas głosowania minął. Wygrywa użytkownik Complete przeważającą ilością głosów.

 

Gratulacje! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...