Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

prześladowanie


MarianIIOkrutny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, od kilku dni jestem prześladowany przez pewną (pojebaną) dziewczyne, mianowicie kilka dni temu wyznała mi milość , ale ja lekko ją "spławiłem" od trzech dni ciągle dzwoni do mnie na komórke, spamuje głupimi smsami, dzwoni dzwonkiem do domu i ucieka...

 

wczoraj byłem rano kupić coś na sniadanie to zaczęła mnie obejmować w drodze do sklepu. ja pierdole mówiłem jej że nic do niej nie czuje a ta do mnie z łapami jebana idiotka.

 

iść z tym na policję.. ?

Opublikowano

To to ze sa dwie mozliwoscie

-zmyslasz

-to normalne w tym wieku.

 

Idz sie pouczyc matematyki.

 

Idz spierdalaj idioto jak masz takie brednie gadać. poważnie sie pytam

Opublikowano

a nawet jeśli jestem to co ?

To znaczy, że policja może najwyżej Cie wyśmiać.

 

Najlepiej nie zwracaj uwagi i nie dawaj się obejmować jeśli jakiś pasztet.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Nieważne że potwór ważne że ma otwór :P

-----

Zapierdol jej z tulipana w ryj, tak mocno żeby miała bliznę na czole, jak Harry Potter.

21515.jpg

Opublikowano

Bym poruchał, że tak się wyrażę jak już jest okazja. I to jest serio odpowiedz i nie trolluję. Takie moje zdanie.

Ja zawsze musiałem się starać o dziewczynę, żadna z tych z którymi byłem na mnie nie leciała tak sama z siebie. ;x

Korzystaj jak masz okazję. Młodym się jest przecież tylko raz. :-)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Olej ją nie odpisuj na głupie smsy a najlepiej idź do play czy tam orange z jakiej masz sieć i zablokuj ten numer powiedz że cię nęka. Nie idź do nauczyciela bo będą na ciebie mówić przydupas,konfident

Opublikowano

mówicie? xD

wyruchać i zostawic? nic mi nie grozi ze zglosi to na policje?

 

bo tepa jest ale niezła z niej dupa trzeci rok w trzeciej gim siedzi

Ile ma lat i ile ty masz lat?

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Jak sama chce-nic.

Jak ty zmusisz- gwałt.

Daj jej zdjęcie,ocenimy

Nie prawda. Jak ma mniej niż 15 lat, a on więcej niż 18 to prokurator. Jak on ma około 15-16 to będzie miał kuratora i tyle.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Powinien powstać specjalny temat "Nie umie sobie radzić w gimnazjum i z dziewczynami"

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Tylko żeby potem nie było: "Synku idź do tatusia, mamusia się musi do testów gimnazjalnych pouczyć" ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...