Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wyjść z brązu D;


WhR

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witam.

Jak wyjść z brązu bo kiedy gram rankeda to porażka ;/. 20min gry Khazix 0/11, Ziggs 0/11, Miss F 0/2 (afk).

I jak tu wygrać mecz?

 

Opublikowano

Graj najlepiej z kimś Duo :) We dwóch spokojnie jesteście w stanie wygrać mecz. Sam tak robiłem/robię na kumpla acc (poziom silver)

Specjalista
Opublikowano

Tak mecz był duo z kolegą ja jako lee sin 5/8 a kolega jako master 7/5. Zapomniałem dodać że potem ostanie 5min gry cały team był afk...

Tak tak duo jest fajne z kolegą zawsze na bocie wygrywaliśmy no ale coż co nam da wygranie bota skoro mid, top i jungla u przeciwnikow nafeedowana?

Opublikowano

Vanosh, takie decyzje to ty se możesz wsadzić. Lepiej sam naucz się grać i wyjdź z Diamond'a V bo coś Ci to nie wychodzi, lepiej znajdź sobie kogoś do duo żeby Cie carrnął.


2169924-kappa.png

Opublikowano

ostatnio kupilem konto braz 3 i w 2 dni bylem w silverze chyba 20 wygranych pod rzad, braz jest easy sooooooo fucking easy, jak sie nauczysz grac to sam wyjdziesz

TwistQ4ever_eune_9_1_logo.png

Jeb*ć brązy XDDDD

Opublikowano

ostatnio kupilem konto braz 3 i w 2 dni bylem w silverze chyba 20 wygranych pod rzad, braz jest easy sooooooo fucking easy, jak sie nauczysz grac to sam wyjdziesz

Koleżance z B5 do S1 wyszedłem bodajże w 3 tyg(brąz=0 poziomu).

@top

Polecam Ci oglądać stream'y,naucz się last hitować,wybierz sobie main pozycję oraz main champ'a którym będziesz roamował,carrował.

Do tego polecam Ci zniszczenie Twojego przeciwnika early,nie dawaj mu farmić,zrób żeby miał low-lvl,wtedy wojna będzie łatwiejsza.

Opublikowano

@top

Graj z jakimś kolegą np. ty na adc, kolega na supporcie. Do tego rozmawiacie ze sobą na jakimś komunikatorze. Wtedy jest łatwo wygrać.

1398258449-U383457.png

Specjalista
Opublikowano

 

@top

Graj z jakimś kolegą np. ty na adc, kolega na supporcie. Do tego rozmawiacie ze sobą na jakimś komunikatorze. Wtedy jest łatwo wygrać.

 

Własnie tak robimy ja wychodze np 7/0 Varusem to jest 50% szanse na wygraną bo pewnie top wyjdzie z statami na -

Opublikowano

graj jugle+mid albo jugnle+top. Ja w s3 bylem w s2 2 winy i 3 lose, dobrało mi blitza z cleansem, morde na midzie, udyra ze skinnem który przegrał na dariusa i sivir z healem. Nie dało sie tego wygrać solo.

3d8b54f471ac3645gen.png


Ten ból dópy


Opublikowano

ja robiłem tak, że kolega szedł adc a ja support. jednak ja nie szedlem na bota tylko zapieprzalem po liniach i cały czas gankowalem, kolega jakos dawal rade, farmil pod turret a ja w tym czasie gankowalem

Opublikowano

Naucz sie grac Silnymi postaciami i naucz sie uspokajac graczy z teamu, jak ktos feeduje to pewnie mu piszesz: NOOB KID HAHA REPOrT HIM L osdfl dpsfk FUCKING RETARDED KID, STFU YOU 0/20 HAHA.

 

I od czegos takiego ludzie wychodza z gier po prostu nie chce im sie grac.

 

Powodzenia w SoloQ

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

   

Własnie tak robimy ja wychodze np 7/0 Varusem to jest 50% szanse na wygraną bo pewnie top wyjdzie z statami na -

Możesz też grać na midzie, na tej pozycji łatwo samemu wygrać gre. Graj ryzem i spokojnie wyjdziesz z brązu. Tylko jak grasz na midzie to dobrze by było, gdyby grał z tobą jakiś ogarnięty ADC.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Ja wyszedłem grając sam, ciężko było bo prawie cały czas wygrywasz linie, roam'ujesz, a twój team i tak feeduje, ale jakoś mi się udało, dwa razy udało mi się 8 win strike'ów najebać, i jakoś wyszedłem, po prostu cierpliwości, jeżeli zasługujesz żeby wyjść z bronzu to wyjdziesz.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

JA zawsze czytam te tematy i to nie ma znaczenia czy silver czy braz , ALE zawsze jest jakis biedaczek przeciw ktoremu stoi caly swiat.
Dlatego patrz, skoro ostatnio coraz czesciej pojawiaja sie takie tematy jak ten , i ciagle ktos narzeka jaki to on nie jest super i team mu tylko przeszkadza w osiagnieciu celu , to czemu ty nigdy nie trafiasz na takie osoby ? Czemu to zawsze przeciw tobie stoi caly swiat? Jestes tam gdzie powinienes byc taka jest smutna prawda skoro nie mozesz wyjsc.

Opublikowano

Ja powiem tak nie jest tak że się wyjść z brązu nie da. Ale o ile twój skill wielę od tego brązu nie odobiega jest na poziomie np wyższego silvera to rzeczywiście możesz sam tego nie wygrać (choć się da tak czy siak) i wtedy trzeba liczyć no odrobinę szczęścia i samemu grać na 100%.

Opublikowano

Drodzy forumowicze, zrozumcie w końcu że 'rady' w tym temacie które sie zreszta z post na post powtarzane nic mu nie dadzą. Nie ma reguł na wyjście z 'brązu', czy innych dywizji wiec rady typu 'nie flejmuj', 'koncentruj sie!!!' sa totalnym idiotyzmem. Jedyna 'regulka' to wymainowanie sobie na pozycje 3 champow i nauczyć sie nimi TAK dobrze grać żeby wygrywać swoją linie i dominować przewaga innych, lub granie postaciami którzy obecnie sa prawie zawsze banowane, np. Kasaadin,Kha'Zix,Leona,Vi,Yasuo. To jest teoria WYCHODZENIA Z DYWIZJI która tyczy sie do każdego poziomu gry. Może teraz w końcu cos zrozumiecie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nic trudnego, sam trafiłem z Silvera I do Brązu I, wyszedłem w 1 dzień. Wystarczy umieć grać.

Opublikowano

graj jugle+mid albo jugnle+top. Ja w s3 bylem w s2 2 winy i 3 lose, dobrało mi blitza z cleansem, morde na midzie, udyra ze skinnem który przegrał na dariusa i sivir z healem. Nie dało sie tego wygrać solo.

I co z tego, że ze skinem? Jakiś lepszy? Podnosi poziom umiejętności?

 

Ja wyszedłem grając sam, ciężko było bo prawie cały czas wygrywasz linie, roam'ujesz, a twój team i tak feeduje, ale jakoś mi się udało, dwa razy udało mi się 8 win strike'ów najebać, i jakoś wyszedłem, po prostu cierpliwości, jeżeli zasługujesz żeby wyjść z bronzu to wyjdziesz.

Czasami by wygrać soloq wystarczy szczęście

 

   

Własnie tak robimy ja wychodze np 7/0 Varusem to jest 50% szanse na wygraną bo pewnie top wyjdzie z statami na -

No to jak kończysz ze statami 7/0 i nie potrafisz nic z tym zrobić i na dodatek uważasz, że masz 50% szans na wygraną, no to sorry, coś jest nie tak.

 

Graj soloq bo bedziesz miał last picki i bedziesz musiał carrowac supportem!

O dziwo można wycarrować supportem.

 

Naucz się lepiej grać, tak o.

Chyba najlepsza odpowiedź, jaką można dać graczowi z brązu. To nie przypadek, że tam się trafia.

 

Ja powiem:

Spam meczy.

 

Jeśli będziesz grał 2/3 gry dziennie, to nigdy nie wyjdziesz. Musisz nolifić i tyle.

Najlepiej to niech rzuci szkołe/studia/pracę i będzie siedział tak jak Ty przed komputerem, poświęcając swój cenny czas na to, by wyszedł z brązu.

 

Nic trudnego, sam trafiłem z Silvera I do Brązu I, wyszedłem w 1 dzień. Wystarczy umieć grać.

Ciekawe w jaki sposób spadłeś

#a no rzeczywiście, można spaść, wybacz, że się czepiłem.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...