Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpeedWars.EU - Start bety już dzisiaj ! Zapraszamy do Gry !


Cannzas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

ll

l

l

l

l

l

l

l

35256320645034120193.png

38446129204807417267.png

Start Bety już 25.01.2014r godz. 17:30-18:00 !


Nie przegap ! Musisz z Nami być !

Speed : x5000

Adres : 10minut przed startem !

87017554570213075462.png

Procesor : 2GHz

Ram : 2GB

Swap : 512MB

Łącze : 100MBit (Maszyny matki)

29897100228559183024.png

Cannzas (GG : 41460778)

Serwer nie jest na kilka dni, chcę postawić coś nowego, coś stabilnego, VPS jest opłacony na 3miechy, wiec spokojnie, można siedzieć i grać długimi dniami ! Zachęcam wszystkich do zawitania na serwer.

72049389466845423121.png

Opublikowano

nie bd nie stety startu bo to kolejne dziecko które naobiecuje a sam nic do niczego nie przyłoży łapy tylko na gotowce trzeka ...!!!

Start będzie :) Zapraszam ts3, na którego boisz się wejść.

72049389466845423121.png

Opublikowano

a co ma ts do piernika nie moja wina że nie chce się włączyć mi

hahah jaka beka ;) Zresztą ty nie masz zycia nigdzie ;)

72049389466845423121.png

Opublikowano

bo taka prawda co ma ts do tego że nie umisz postawić serwera plemion jak się nie umi to są poradniki w dziale. Na na naukę nigdy nie za późno a jak się nie chce ci nauczyć to nie ma sensu stawiać serwera kolejnego który nie przetrwa ani 1 dnia

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

bo taka prawda co ma ts do tego że nie umisz postawić serwera plemion jak się nie umi to są poradniki w dziale. Na na naukę nigdy nie za późno a jak się nie chce ci nauczyć to nie ma sensu stawiać serwera kolejnego który nie przetrwa ani 1 dnia

prosze cie :) mów za siebie i twoje durne projkety z dziurami :)

72049389466845423121.png

Opublikowano

Powiem tak. start przewidziany na 25 raczej sie odbędzie. nie powiem czy na paladinim bo eaccelerator. z tego co wiem kazdy uzywał gotowej paczki. niestety ja szukam czegoś innego łP
jestem w stanie powiedzieć tyle przez 3 miesiące (okres trwania projektu) raczej miodu i mleka nie będzie, jednak jak sponsor dozbiera na maszyne z wybranym przeze mnie OSem gwaratnuje wam grę bez bugów.
Co do współpracy. obecnie team jest zamknięty gdyż na mus trzeba stawiać to na ubuntu. znane mi osoby nie pala się do pomocy stąd ten poślizg zamiast startu 19 będzie 25.
co do koordynacji, Canvas ma pod opieką Metka, ja plemiona.
Pozdrawiam, chętnych do pomocy przy eacceleratorze zapraszam priv :D .

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Robotek dałeś starą wersję silnika, która miała jeszcze Smarty zakodowane.

Efekt - wszystkie strony (Po za forum zewnętrznym plemienia:D) mają białą stronę, ponieważ wam nie działa odkodowanie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...