Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pomocy, ukradzione konto, riot nie chce pomóc...


fangi2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, a więc taką dostałęm odp od riotu po napisaniu wszystkich dobrych danych dotyczących konta :

 

Witaj, Przywoływaczu
Bardzo mi przykro, jednak nie jestem w stanie pomóc Ci w odzyskiwaniu tego konta. Konta, których bezpieczeństwo zostało wielokrotnie naruszone stanowią zagrożenie dla innych graczy a my staramy się ograniczyć to ryzyko do minimum.
Gracze są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich kont. Ponieważ to konto było przez nas odzyskiwane wielokrotnie nie będziemy w stanie go już odzyskać czy też zrefundować zakupionej na nim zawartości.
Pozdrawiam "
Do not fear death. The best part of you will live on!"
Regards,
DarkIneferno
Player Support Riot Games
I co ja mam im odpisać? złodziej skorzystał z supportu riotu żeby ukraść mi konto a oni mi nie chcą jego zwrócić jak ja chcę takim sposobem zabrac je raz na zawsze...
+ te żałosne zabezpieczenia supportu, darmowy transfer tym bardziej przeszkodził bo zmienil mi nazwe użytkownika przy zmienianiu serwów by było to za darmo... konto diamond 1..
@ref GDZIE JEST NAPISANE JAKA JEST MAKSYMALNA LICZBA ODZYSKIWAŃ KONTA? .....
Pierdole w tą gre, miałem wbijać challenger'a w tym sezonie
Wydałem 300 funtów na tą załosną gre ( kupują skiny, postacie )
Opublikowano

dokladnie. na dodatek ojebal juz duzo osob. jezeli jednak nie to napisz do supportu i popros o punkt w regulaminie ze nie mozna. pisz do skutku

dokladnie. na dodatek ojebal juz duzo osob. jezeli jednak nie to napisz do supportu i popros o punkt w regulaminie ze nie mozna. pisz do skutku

|1361622928-U485574.pngMembers Styczeń 2014|

Opublikowano

Skąd miałem mięć z 1k złotych na konto diament 1 ? :) nie jestem taki poje$#@! żeby takie coś robić.

Będe spamował im dobry punkt.

Opublikowano

Chyba diamond V ... wiesz ile jest warte konto all championy, 50 skórek w tym pakiet TPA skiny? w tym diamond 1? no widać 300 zł takie konto nie lata po aukcjach..

Opublikowano

Gościu przestań, nie zrobisz z nas idiotów. Żaden złodziej który ukradł ci konto keyloggerem nie ma dostępu do danych typu: założenie konta, pierwsza postać, kiedy pierwszy/ostatni raz grałeś itp.

nochyba ze autor tematu zapisal sobie to zapisal na kompie gdy mial keyloggera...

Gościu przestań, nie zrobisz z nas idiotów. Żaden złodziej który ukradł ci konto keyloggerem nie ma dostępu do danych typu: założenie konta, pierwsza postać, kiedy pierwszy/ostatni raz grałeś itp.

nochyba ze autor tematu zapisal sobie to zapisal na kompie gdy mial keyloggera...

|1361622928-U485574.pngMembers Styczeń 2014|

Opublikowano

moze i to konto bylo jego ale oszukiwal ludzi dajac im to konto za cos. Da sie tak robic ale tylko kilka razy i to jest tego przyklad, ze po pewnej ilosci odzyskiwan riot juz nie oddaje konta.

Opublikowano

Dokladnie tak ja UP

 

Pewnie sprzedawal konto na Allegro kilka razy i Riot juz mu nie odda xD

 

Ja na twoim miejscu ( Jesli to nie troll ) Spamowal bym do tego Riotu NIGDY Bym sie nie odczepil.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Do was wszystkich, przysięgam że konta nie sprzedawałem miałem cele na sezon 4 challenger i przeniesienie się na euw żeby z kimś z lcs grać ( wiem nikłe marzenia) ale nie sprzedawałem konta, mialem wszystkie dane zapisane w notatniku :( wrazie odzyskania, ale ktoś jednak sie musiał włamać, a tak propo będe im spamować, nie odczepie się ja chce czegoś za zmarnowany czas i pieniądze na gre.

Opublikowano

Mój kolega miał dosłownie taką samą historię. Nigdzie konta nie sprzedawał, miał 30 LVL i jakieś tam marzenia na rankedach. Po pewnym meczu koleś go dodał do znajomych i następnego dnia już nie mógł się zalogować na konto. RIOT nie chciał mu pomóc, tym bardziej że dawał im potwierdzenia płatności PSC. Na jego koncie grał sobie jakiś koleś, a jak mu pisaliśmy że ukradł konto usuwał ze znajomych. Po 2 tygodniach walki z włamywaczem i RIOTem poddał się, założył nowe konto i w pół roku wbił 30. No nic, jeżeli nie masz twardych dowodów na to że to jest twoje konto nic nie zrobisz. Najprostszym sposobem będzie albo tak jak napisałem wysłać im potwierdzenia zapłaty za RP(jeżeli owe były), albo cokolwiek innego co może udowodnić że konto jest twoje.

sAGxRQg.jpg


Super usuwanie sygnatur bez info.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...