Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sura Wp Broń Bony Itp.


Duchowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was wszystkich!!

Otóż gram na serwerze Csyt2 Surą Wp i pierwsze pytanie do was Max lvl jest tu 110 czyli można mieć all skile P czy zostawić wp i czy zmienić na Bm jeżeli chodzi o pvp bo mam już 100Lvl .

Zaproponujcie jaka broń lepsza świety czy smiercionośne.

Jakie Kd i oczywiście bony są troche zwiększone i wchodzą w zwykłe bony te od 1 do 5 np silny przeciwko nina albo szansa na obrone przed ninją.

JAK Zrobić ta postać koxem bo mnie all kładą Prosze o opinie Zgóry dziękuje wypowiedzi na temat + Najlepsze podpowiedzi rady 5 Dziękuje !!

Opublikowano

JEzeli chcesz postac pod pvp to zmieniaj na BM i tyle;p

Co do broni to oczywiscie swiety do niego kd smierci powtorki i jeszcze jakis ;p

Bony najlepiej kryt i przeszywa no i oczywiscie int;p

35677.png27235.png

34025.png28520.gif

 

 

 

 

Dixon37

Opublikowano

Bm-PvP

Wp-PvM

Jak chcesz na PvP to wal jak najwiecej na dana profke(np. Silny przeciwko wojownikom +20%) przydadzą się też bony na ludzi i abs na miecze i magię. O wiele lepszy święty niż śmiercio, bo ma wielki atak magiczny. Kd śmierci, woja i penetracji lub ninjy lub sury. To by było na tyle, jak tak zrobisz to będziesz kox

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Opublikowano

Surka BM jest pod PVP lecz gdybyś chciał wbijać ten 110lvl to lepiej zostaw WP

WP oczywiście jest też bardzo mocny w PVP jak i PVM (exp)

 

A co do broni to oczywiście święty miecz(bardziej pod PVP)

 

Jeżeli grasz BM to wsadź kd WOJA PENETRY NINJY SURY LUB ŚMIERCI (TO 3 KD MAŁO WAŻNE JUŻ)

Jeżeli WP to wsadź kd WOJA SURY NINJY (ZAMIAST SURY LUB NINJY MOŻESZ WSADZIĆ ŚMIERCI)

A co do bonusowania to bonusuj EQ pod INT SILNY PRZECIWKO LUDZIOM I TROCHĘ ABSU ( 1-5 BON)

Jeżeli bonusujesz już 6 i 7 staraj się coś na woja i krytyka.

 

Natomiast ŚMIERCIO (bardziej pod PVM)

Wsadź kd śmierci penetry powtórki (niezależnie kim grasz czy BM czy WP)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...