Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić update, kopie zapasową i automatyczny start?


Pudzianos303

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam kilka pytań związanych z ts3 :

Jak zrobić update serwera ts3 na vps ?

Jak zrobic zapasową kopie danych ?

Jak właczyć ts3 po restarcie vps ?

 

Prosze o szczegółowe i zrozumiałe odpowiedzi . Oczy wiście za tkie daje 5 i like :)

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Kopie zapasową, codziennie o danej porze możesz sobie brać na dysk plik [ts3server.sqlitedb],
jest to baza i tam znajduje się wszystko, począwszy od kanałów po szczególne ustawienia.
-----
Update, zostawiasz sobie na komputerze tylko [ts3server.sqlitedb] resztę usuwasz następnie ściągasz najnowszą wersje uruchamiasz serwer potem podmieniasz ten plik [ts3server.sqlitedb] i masz aktualną wersję, ze starymi kanałami/rangami itp.
-----
Włączasz za pomocą komendy:

======== Dodatkowe ========
11. Startowanie serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh start

12.Zatrzymanie serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh stop
13.Restart serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh restart
14.Status serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh status
15.Zmiana portu Query: ./ts3server_startscript.sh start query_port=TWÓJPORT
16.Zmiana hasła Query: ./ts3server_startscript.sh start serveradmin_password=TWOJEHASŁO
Opublikowano

Komendy tak przez putty kopie ts'a mozesz tez wgrac ,zrobic nowa przez program YaTQA lecz nie zapomnij zgrac sobie ikonek o ktorych gorzol zapomnial napisac jakie masz wgrane na ts'ie znasz je np przez WinSCP czy tam FileZilla , jesli masz jakies pytania lub potrzebujesz pomocy

pisz gg:41130408 lub tu na PW

xxx


  • 2 lata później...
Opublikowano

 

Kopie zapasową, codziennie o danej porze możesz sobie brać na dysk plik [ts3server.sqlitedb],

jest to baza i tam znajduje się wszystko, począwszy od kanałów po szczególne ustawienia.

-----

Update, zostawiasz sobie na komputerze tylko [ts3server.sqlitedb] resztę usuwasz następnie ściągasz najnowszą wersje uruchamiasz serwer potem podmieniasz ten plik [ts3server.sqlitedb] i masz aktualną wersję, ze starymi kanałami/rangami itp.

-----

Włączasz za pomocą komendy:

======== Dodatkowe ========
11. Startowanie serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh start

 

12.Zatrzymanie serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh stop

 
13.Restart serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh restart
 
14.Status serwera ts3: ./ts3server_startscript.sh status
 
15.Zmiana portu Query: ./ts3server_startscript.sh start query_port=TWÓJPORT
 
16.Zmiana hasła Query: ./ts3server_startscript.sh start serveradmin_password=TWOJEHASŁO

 

@Gorzał

W jakim dokładnie folderu znajdę ten plik który dotyczy się kopi zapasowej?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...