Skocz do zawartości

[PROBLEM]IP Zmeinilo mi się na wewnętrzne

MineWowPL

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj tym się posłużyć:

http://tibia.net.pl/threads/514107-Masz-IP-wewnetrzne-w-neostradzie-z-powodu-routera-Daje-rozwiazanie!

Witajcie!
Jeżeli macie problem ze stawianiem swoich OTS na własnym komputerze, tylko i wyłącznie z powodu IP Wewnętrznego ponieważ macie router, nic prostszego! Aby rozwiązać ten problem musicie pogrzebać w ustawieniach routera, nie narażajcie się na koszty które chce neostrada za niby zewnętrzne IP, ponieważ właśnie takie macie, jeśli zapłacicie neostradzie i tak nie będzie to działać ponieważ nic Wam oni z tym nie zrobią siedząc za biurkiem u siebie.

UWAGA! PORADNIK DOTYCZY OSÓB KTÓRE MAJĄ IP WEWNĘTRZNE W NEOSTRADZIE Z POWODU TAKIEGO IŻ POSIADAJĄ ROUTER! NINIEJSZĄ KONFIGURACJĘ POKAZUJE NA ROUTERZE FIRMY EDIMAX MODEL AR-7084gA!

Klikamy kolejno 50943837.png, 32265841.png, 71455807.png.

Następnie jeżeli nie mamy włączonego widoku klasycznego naciskamy po lewej stronie:

50337166.png

Otwieramy:

56771842.png

Podglądamy stan połączenia lokalnego:

47215203.png

Z okienka dialogowego które nam wyskoczyło zapisujemy na karteczce to co zakreśliłem czerwonym kolorem, zaś to co jest zaznaczone kolorem niebieskim wpisujemy w przeglądarce w ten sposób:

U mnie:

38132529.png

Na tym obrazku widać jak to wpisałem (zaznaczone na niebiesko). Dalej domyślnie wpisujemy:
Login: admin
Hasło: 1234
UWAGA! Są to domyślne wartości nowego routera EDIMAX AR-7084gA!

29396930.png

Teraz kolejno na stronie ustawień routera otwieramy zakładki zaznaczone na zielono:

10ad.png

Teraz najważniejsza cześć ustawień! W polu zaznaczonym na zielono przepisujemy wszystko według wzoru oprócz Local IP Address! Właśnie tam wpisujemy IP z karteczki!

11ap.png

Tabelka powinna się tak właśnie uzupełnić:

12aq.png

Teraz zrestartujemy router. Klikamy kolejno zakładki z zielonych pól zaznaczonych na obrazku:

13am.png

Ukaże się nam napis: Proszę czekać na zakończenie restartu.

14aw.png

Następnie zobaczymy: Restartowanie zakończone.

15aih.png

Na koniec wchodzimy na strone whatismyip.com

16at.png

IP w ramce jest to nasze IP Zewnętrzne, poprzez które będą łączyć się gracze z internetu. Zaś my musimy się łączyć poprzez 127.0.0.1 lub IP zapisane na karteczce.

Mam nadzieje że Wam pomogłem. Pozdrawiam, Erwin!

(Często tematy, fora padają, więc w spoilerze umieściłem w razie "w")

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [PROBLEM]IP Zmeinilo mi się na wewnętrzne   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...