Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić serwer na Plikach Waternox


TMK.off

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Zmieniałeś game? Sprawdź pond po stronie binki jak i game.

Człowieku, weź czytaj posty..

I pong a nie pond..

jakie dokładnie?

Chyba wszystkie w player.

Opublikowano

Wyłączcie serwer, usuńcie zepsute tabelki, wrzućcie je jeszcze raz i wpisze:

 

 

 # chown -R mysql /var/db/mysql/
 # chgrp -R mysql /var/db/mysql/
# chmod -R 777 /var/db/mysql/

Zadziała na 100% :)

Opublikowano

wyśle ktoś ss-a z ustawień strony jak to ustawić ??

Bo mi nie działa i pisze cały czas :

Brak polaczenia z serwerem !

 

Pomoże ktoś ??

Opublikowano

Pomógłby ktoś ze stroną? mam problem, bo są tam 2 hasła do wpisania, co zrobić aby było jedno standardowo? bo byc moze przez to potem nie moge na strone sie zalogowac. ;/

Opublikowano

przeskanujcie swoje kompy anty wirusami jestem ciekawy co znajdą

nawiązanie do tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1128629-dl-pliki-waternox/page-5

nom dobrze mówi każdy dał się złapać kto to sciągał ;d nawet ja (wiem wiem trudno w to uwierzyć :D ale niestety dałem się złapać xD)

 

tak wiec co jakiś czas będzie wam pojawiał się komunikat ze zostało wykryte zagrożenie trochę sprawdziłem w 1min skanowani szybkiego miałem około 60+ wirusów

 

no niestety trzeba przyspieszyć planowanego formata kompa ;d

 

TAK WIEC NIE POBIERAJCIE JAK CHCECIE MIEĆ CZYSTEGO KOMPA

 

chodzi o clienta po odpaleniu binki tworzy się exe i ciągnie wam wirusów na pc jak smok ;d

 

usuniecie exe nic nie zmienia ;d

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

nom dobrze mówi każdy dał się złapać kto to sciągał ;d nawet ja (wiem wiem trudno w to uwierzyć :D ale niestety dałem się złapać xD)

 

tak wiec co jakiś czas będzie wam pojawiał się komunikat ze zostało wykryte zagrożenie trochę sprawdziłem w 1min skanowani szybkiego miałem około 60+ wirusów

 

no niestety trzeba przyspieszyć planowanego formata kompa ;d

 

TAK WIEC NIE POBIERAJCIE JAK CHCECIE MIEĆ CZYSTEGO KOMPA

 

chodzi o clienta po odpaleniu binki tworzy się exe i ciągnie wam wirusów na pc jak smok ;d

 

usuniecie exe nic nie zmienia ;d

w jaki sposob usunac tego wirusa ?

Opublikowano

raczej nie da się od rana zdążył mi prawie wszystko zainfekował więc jutro robię format ;]

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

Hmmm ... Czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi ?... Naprawić tabelek nie umiecie?... A i proszę o zmianę nazwy tematu "na plikach fallence" bo waternoxa to tu jedynie klient a i polecam zmianę game . Pozdro dla kumatych B)

Specjalista
Opublikowano

Mnie natomiast wyrzuca po wybraniu postaci .

Ma ktoś jakiś pomysł żeby logowało normalnie.

Próbowałem luncherem tym z mpc do Hamachi,próbowałem tym Waternox.exe i ta binką co jest w temacie i cały czas t samo :/

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

 

 

wiem ze ciekawe bo sprawdzałem tez ta binke i tez wyszło ze czysta

Tylko że ja nie tylko binke sprawdzam jak widzisz ale cały komputer skanuję a klienta mam od rana więc wg. Ciebie powinienem już system od nowa stawiać ??;)

2439476476.png
Opublikowano

Mnie natomiast wyrzuca po wybraniu postaci .

Ma ktoś jakiś pomysł żeby logowało normalnie.

Próbowałem luncherem tym z mpc do Hamachi,próbowałem tym Waternox.exe i ta binką co jest w temacie i cały czas t samo :/

Zainstaluj pliki serwerowe na maszynie od nowa a stare wywal .

2439476476.png
Opublikowano

Up mam gotową maszynę :)

Wiem ale w /usr/home masz taką paczuszkę game_paczka.tar więc wyrzucasz cały folder tej ( jak nie chcesz to zmień mu nazwę ) i instalujesz tą paczkę z konsoli.

2439476476.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...