Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Wierzchowce na serverze Exorian.pl !


ExorianTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


V


Wierzchowce które będą występować na serverze Exorian.pl !


ouus.png

22pl.png

i5vr.png

b5lw.png

vw61.png

05yx.png


Już niedługo ukażą się głębsze informacje na temat servera Exorian oraz nasz oficjalny fanpage !

Pozdrawiamy TeamExorian.pl !


fu57.png


Zapraszamy na naszego fanpage : Kliknij tutaj

Opublikowano

Nic nowego :)

Wszystkie wierzchowce dostępne. Wystarczy dobrze poszukać

Opublikowano

Oczywiście wierzchowce już mogą się łajdaczyć po innych forach my jednak chcemy je wprowadzić na Exorian gdyż bardzo ładnie się prezentują ;)

fu57.png


Zapraszamy na naszego fanpage : Kliknij tutaj

Opublikowano

Nic specjalnego, fajnie to wygląda ale żadna z tego nowość.

Polecam wymyślić coś naprawdę autorskiego ;) .

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

fajne fajne :)

all is ? czy także dostępne dla normalnych graczy do zdobycia w grze ? :D

bo ładnie się prezentują, zachęcają do gry aczkolwiek jak będą tylko w IS trochę słabo :P reklamujecie się nowymi mountami a 3/4 graczy ich nie będzie miało :P

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

fajne fajne :)

all is ? czy także dostępne dla normalnych graczy do zdobycia w grze ? :D

bo ładnie się prezentują, zachęcają do gry aczkolwiek jak będą tylko w IS trochę słabo :P reklamujecie się nowymi mountami a 3/4 graczy ich nie będzie miało :P

 

I tak będzie najlepsze łączenie Nevila s1 i s2 w wyniku da to zamknięcie obu serwerów przez jakiś tam bug który sobie administracja wymyśli i zacznie zapraszać na Exorian.

Moim zdaniem te mounty będą w IS.

0LsM05U.png

Opublikowano

 

I tak będzie najlepsze łączenie Nevila s1 i s2 w wyniku da to zamknięcie obu serwerów przez jakiś tam bug który sobie administracja wymyśli i zacznie zapraszać na Exorian.

Moim zdaniem te mounty będą w IS.

Hmmm... ale co ma NerviL do exoriana ? ^^ Posiadasz za małą wiedze na temat tych serverów żeby cokolwiek o nich pisać.

Na NerviL-u już niedługo pojawi się update ; ) Nie poddajemy się ;)

fu57.png


Zapraszamy na naszego fanpage : Kliknij tutaj

Opublikowano

Nie ma to jak chwalić się nowościami z Resthea, co nie Zodi? :)

 

Nie ma tu nic ciekawego do oglądania, bo nic nie jest wasze.

 

Nie polecam.

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Ja poczekam na coś autorskiego od was bo jak zwykle kradzione.

Interfejs logowania kupiony więc nadal nic autorskiego.

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro piszesz że kradzione ...

 

W temacie nie ma " autorskie " albo " nowe " ... tylko że " wierzchowcę na serwerze tym i tym " ... a są udostępnione więc nie wiem o Co ci chodzi z tym " kradzione "

a ty jak robiłeś serwer miałes pliki w 100% twoje ? :) nie miałeś plików udostępnionych ? tak samo można powiedzieć ze miałeś kradzione idąc twoim tokiem myślnenia ...

 

Na temat serwera się nie wypowiem, wierzchowce nawet fajne.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro piszesz że kradzione ...

 

W temacie nie ma " autorskie " albo " nowe " ... tylko że " wierzchowcę na serwerze tym i tym " ... a są udostępnione więc nie wiem o Co ci chodzi z tym " kradzione "

a ty jak robiłeś serwer miałes pliki w 100% twoje ? :) nie miałeś plików udostępnionych ? tak samo można powiedzieć ze miałeś kradzione idąc twoim tokiem myślnenia ...

 

Na temat serwera się nie wypowiem, wierzchowce nawet fajne.

 

 

chodzi mu o to że nie ma się czym chwalić bo to pewnie będzie kolejny syf jak nervil czy experion, będzie znów podkręcanie licznika x3 żeby graczy oszukać. kizior pajac leci na kase i wykorzystuje ich jako murzynów ;)

Opublikowano

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro piszesz że kradzione ...

 

W temacie nie ma " autorskie " albo " nowe " ... tylko że " wierzchowcę na serwerze tym i tym " ... a są udostępnione więc nie wiem o Co ci chodzi z tym " kradzione "

a ty jak robiłeś serwer miałes pliki w 100% twoje ? :) nie miałeś plików udostępnionych ? tak samo można powiedzieć ze miałeś kradzione idąc twoim tokiem myślnenia ...

 

Na temat serwera się nie wypowiem, wierzchowce nawet fajne.

 

 

 

 

chodzi mu o to że nie ma się czym chwalić bo to pewnie będzie kolejny syf jak nervil czy experion, będzie znów podkręcanie licznika x3 żeby graczy oszukać. kizior pajac leci na kase i wykorzystuje ich jako murzynów ;)

 

Chodzi mi o to, że sponsor serwera Exorian specjalnie źle doradził maszynę serwerowi Resthea aby szybko upadli i mógł sobie wziąć modele z ich clienta.

Jak widać wierzchowce już sobie wziął bo nic sam nie potrafi zrobić.

0LsM05U.png

Opublikowano

 

 

 

Chodzi mi o to, że sponsor serwera Exorian specjalnie źle doradził maszynę serwerowi Resthea aby szybko upadli i mógł sobie wziąć modele z ich clienta.

Jak widać wierzchowce już sobie wziął bo nic sam nie potrafi zrobić.

 

Każdy wie że kizior to jest pajac który leci na kase ;) i wykorzystuje swoich murzynów.

Opublikowano

 

 

 

Chodzi mi o to, że sponsor serwera Exorian specjalnie źle doradził maszynę serwerowi Resthea aby szybko upadli i mógł sobie wziąć modele z ich clienta.

Jak widać wierzchowce już sobie wziął bo nic sam nie potrafi zrobić.

Twoja wypowiedź jest naprawdę na bazie typowego desperata.

Próbujesz udawać w tym temacie znawce, a niestety nie masz bladego pojęcia o sytuacji :)

Twój server to za to jedna wielka Tera i niestety, ale wyciągnięcie modelu z tery nie możesz nazwać swoim dziełem.

fu57.png


Zapraszamy na naszego fanpage : Kliknij tutaj

Opublikowano

Twoja wypowiedź jest naprawdę na bazie typowego desperata.

Próbujesz udawać w tym temacie znawce, a niestety nie masz bladego pojęcia o sytuacji :)

Twój server to za to jedna wielka Tera i niestety, ale wyciągnięcie modelu z tery nie możesz nazwać swoim dziełem.

 

przynajmniej nie zabiera tego z innych pl serwerów tylko sam wyciąga z innych gier :)

Opublikowano

 

przynajmniej nie zabiera tego z innych pl serwerów tylko sam wyciąga z innych gier :)

+ ma większe doświadczenie.

 

Zodi i spółka nie potrafi nawet napisać własnych questów, tylko przerabia te, co są w necie..

 

To jest właśnie pro ''TEAM''

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

+ ma większe doświadczenie.

 

Zodi i spółka nie potrafi nawet napisać własnych questów, tylko przerabia te, co są w necie..

 

To jest właśnie pro ''TEAM''

Zodi i spółka potrafi utrzymać server i to boli administratorów innych serverów ^_^

fu57.png


Zapraszamy na naszego fanpage : Kliknij tutaj

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...