Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zapobiec Kradzieży Konta


hP2396

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Wam wszystkim pewnie wiadomo w grze Metin2 często zdarzają się kradzieże kont itp. Mój poradnik pokaże jak się przed tym bronić.

 

 

1. Ustaw trudne do złamania hasło !!!

 

Najlepiej to zrobić za pomocą programu : Generator Haseł v1.0. Download (Mój UP) :

http://www.speedyshare.com/files/21022991/Generator.exe

Skan :

http://www.virustotal.com/pl/analisis/a93b483d44240833cc1d03dd41ea39dfe71f5d03f2005aadb4e78f603f86de23-1254401774

 

Opis Programu :

 

Gdy zainstalujesz już generator i go włączysz , to pokaże ci się takie okienko :

generator1.png

 

Na każdym serwerze jest ograniczona ilość liter/cyfr w haśle więc wybierasz sobie max. ilość znaków dostosowaną do swoich potrzeb.

Można też wybrać ile takich haseł ma zrobić (np. jak robisz więcej kont)

 

Tam gdzie masz opcję "Używane Znaki" odznacz : "Znaki Specjalne" i "Polskie znaki diakrytyczne" ponieważ na niektórych privach nie uznaje się polskich znaków w stylu : "ł" "ó" itp. oraz znaków specjalnych. Kliknij w "Generuj Hasło".

 

Teraz powinna ci się u góry pokazać lista wygenerowanych haseł :

 

generator2.png

 

Teraz wybierasz jedno z nich/wszystkie i zakładasz konto/zmieniasz hasło.

 

2. Sprawdź czy na twoim PC nie ma żadnych spyware !!!!!

 

Najłatwiej to zrobić używając programu :

 

http://www.programosy.pl/program,adaware.html

 

Skanu nie daje bo waży ponad 80 mb ale jest z zaufanej stronki

 

Mamy tam opcje skanowania całego systemu. Jak program zakończy skanowanie to automatycznie spróbuje usunąć zagrożenie.

 

3. Zabezpiecz się przed kradzieżą konta przez e-mail !!!!

 

Jest na to parę sposobów :

 

1. Załóż konto na g-mail. Załóż 2-gie konto na g-mail i przy opcji "Adres pomocniczy" wpisz adres swojego 1 konta na g-mailu. W taki sposób , jak ci hackną tego 2-ego maila to możesz go odzyskać poprzez tego 1-ego. Teraz wejdź na stronę metin2.pl i zarejestruj konto na 2 e-mail/zmień swojego e-maila na tego 2-ego.

 

2. Załóż konto na o2.pl i przy jego zakładaniu wpisz swój nr. telefonu. Jeżeli ktoś ci haknie konto to wyślesz SMS i e-mail odzyskany.Teraz wejdź na stronę metin2.pl i zarejestruj konto na e-mail w o2/zmień swojego e-maila na konto w o2

 

4. Nie ustawiaj haseł w stylu metin2 albo fubu itp. :D Każdy się może skapnąć

 

@EDIT Na prośbę innych userów :

 

 

5. Nie wchodź na strony typu :

 

"Wejdź, zaloguj się i zabezpiecz swoje konto przed banem" albo "Grozi ci ban aby ko uniknąć zaloguj się na tej stronce"

 

i nie rozmawiaj z "GM'ami" na GG. Oni mogą się z tobą kontaktować przez IRC.

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

Opublikowano

Bardzo ładny poradnik...

Sam zauważyłem, że w grach dają bardzo fajne loginy i psd...

Np. ****Mt2

 

Login:1

Hasło:1

 

Właśnie zobaczyłem tam 70 lvl, ale bez itemów.

Dlaczego ?

Zapewne okradzione ..

 

Myślę, że się przyda.

 

Hmm, dodaj jeszcze, że nie wchodzić na stronki typu "Wejdź, podaj hasło i login, a dodamy ci ...", są to ZAWSZE oszuści.

 

Pozdrawiam.

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

Ladnie, dodam ze latwe do zapamietania haslo stworzymy z pierwszych liter jakiegos swojego zdania,utrudnimy je dodajac jakies cyfr na koniec i poczatek.Przyklad:"Ala ma kota" haslo 9Alm9.

Opublikowano

I dodaj też żeby nie wchodzić na stronki typu "Wejdź, zaloguj się i zabezpiecz swoje konto przed banem" albo "Grozi ci ban aby ko uniknąć zaloguj się na tej stronce" =]

Tutek ładny masz +

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Ładnie + :)

 

Dodam takze ze nie warto ustawiac pytan pomocniczych typu :

Gdzie mieszkam?

Ile mam lat ?

Moje imie to ?

 

Bo kazdy moze miec Cie na gg i sprawdzic w katalogu ;)

 

A takze powtorzen typu :

Pytanie : rasada1

Odpowiedz: rasada1

 

Oraz hasel w pytaniach

Pytanie : Moleses1

Odp :xxx

 

Chodzi o to , ze Moleses1 to tak naprawde haslo to konta :)

 

Chcesz to dodaj to :)

Pozdrawiam Kronk.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ej ludzie ale debilny tutek sla spamu wymyslenie takiego hasla to nie problem boshe plose o dobicie mi do 100%

RMCF

Opublikowano

Ale zawsze przydatny , a zresztą jak ktoś nie potrafi ustawić takiego hasła ???

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ten program jest dobry dla osób które nie posiadają antywirusa z opcją Generatora Haseł.

Posiadam Norton Internet Secruity 2010 i posiada on taką opcje.

+ dla twórcy tutka ;)

1290020186-U148832.jpg

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...