Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Misje na resztę miesiąca. (Misje na kredyty)


kYRA.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielu z Was czołgiści nie posiada konta premium czy czołgu premium. Z tego co czytam dużo osób ma problemy głównie z kredytami oraz expem. World of tanks wprowadził Wasze ulubione misje, a mianowicie:

Misja pierwsza:

Od poziomu czwartego wzwyż musicie zniszczyć 10 pojazdów, 20 pojazdów oraz 30 pojazdów przeciwnika.

Za 10 pojazdów dostajemy 50 000 tysięcy kredytów.

Za 20 pojazdów dostajemy 100 000 tysięcy kredytów.

Za 30 pojazdów dostajemy 150 000 tysięcy kredytów.

A zatem po zniszczeniu łącznie 60 pojazdów wroga dostajemy 300 000 tysięcy kredytów.

Misje można wykonać raz dziennie w bitach losowych.

Misja druga:

Zostać jednym z trzech najlepszych graczy w drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w bitwie.

Nagroda: 20% expa dla załogi.

Tylko bitwy losowe i nagrodę można dostać za każdym razem kiedy będziemy w pierwszej trójce.

Misja trzecia:

Wygrać pięć bitew i otrzymujemy za to 50 000 tysięcy kredytów.

UWAGA!: Liczą się tylko bitwy, w których gracz znajdzie się w pierwszej dziesiątce uczestników pod względem zdobytego doświadczenia.


Tą misje można robić ciągle dopóki się nie skończy!

Misja czwarta ostania i zarazem moja ulubiona:

Wygrać 15 bitew drużynowych (7 na 7, 42/7) i za to otrzymujemy 250 000 tysięcy kredytów.

Misje można robić raz dziennie.

Zatem warto moim zdaniem ten raz pograć dłużej, ponieważ kredyty zawsze się przydadzą.

Powodzenia. :)

Pełny spis od WG, a zarazem źródło:

http://worldoftanks.eu/pl/news/44/rest-month-missions/
Opublikowano

Od poziomu czwartego wzwyż musicie zniszczyć 10 pojazdów, 20 pojazdów oraz 30 pojazdów przeciwnika.

Za 10 pojazdów dostajemy 50 000 tysięcy kredytów.

Za 20 pojazdów dostajemy 100 000 tysięcy kredytów.

Za 30 pojazdów dostajemy 150 000 tysięcy kredytów.

A zatem po zniszczeniu łącznie 60 pojazdów wroga dostajemy 300 000 tysięcy kredytów.

 

 

Nie :> Za zniszczenie 30 dostajemy 300k :>

 

 

Liczba pojazdów jest liczona w sposób ciągły, tj. sumowana. Oznacza to, że jeśli zakończycie pierwszą część misji i zniszczycie pierwsze 10 pojazdów, wystarczy zniszczyć następne 10, aby wykonać drugą część misji, a następnie kolejne 10, aby otrzymać nagrodę za część ostatnią.

Top: Misja świetna, kupie JgTigera, tego po 12t LT i coś jeszcze ;p trza rozruszać hetzera, 6 fragów średnio na bitwę to akurat - 5 zwycięstw i 30 fragów ;p

Opublikowano

 

Nie :> Za zniszczenie 30 dostajemy 300k :>

Top: Misja świetna, kupie JgTigera, tego po 12t LT i coś jeszcze ;p trza rozruszać hetzera, 6 fragów średnio na bitwę to akurat - 5 zwycięstw i 30 fragów ;p

 

Na ich stronie piszę, że 150k.

SS:

http://scr.hu/1g5n/nz97d
Opublikowano

 

 

Na ich stronie piszę, że 150k.

SS:

http://scr.hu/1g5n/nz97d

 

 

 

Liczba pojazdów jest liczona w sposób ciągły, tj. sumowana. Oznacza to, że jeśli zakończycie pierwszą część misji i zniszczycie pierwsze 10 pojazdów, wystarczy zniszczyć następne 10, aby wykonać drugą część misji, a następnie kolejne 10, aby otrzymać nagrodę za część ostatnią.

 

Matematyka taka trudna? 10+10+10?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...