Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą cześć serii polecanie?


Variance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanie którego assasina po 2 wybrać pomiędzy brotherhood a revelations z jednej strony w brother hood jest własna gildia ale w revelations są bomby więc którą wybrać ??

Grafika tez sie liczy

no i przede wszystkim fabuła i długość gry

Opublikowano

Najlepiej będzie jeśli przejdziesz Brotherhooda, możliwość właśnej gildii, zmienianie kolorów szat, fajna fabuła, no i 40% gry normalnej a później robisz co chcesz.
Ale bądź na bierząco i kup również Revelations, grałem w obydwa, świetne są, cała seria mega.

random.jpg


Opublikowano

Ja także grałem w obydwa i bardzo trudno

jest to ocenić. W Revelations jest minimalnie

poprawiona grafika, dodali kilka rzeczy,

usunęli kilka rzeczy i trochę gorsza fabuła.

W Brotherhood jest naprawdę świetna fabuła,

dużo elementów rozrywkowych, o wiele więcej

możliwości w otwartym świecie po przejściu fabuły.

Także poleciłbym ci Brotherhooda.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a mam pytanie Bo na can i run it pisze ze brotherhood pojdzie mi na najwyzszych

a revelations na minimalnych bo brakuje mi 700mb ramu czy pojdzie na średniej grafie albo pro?

Możlwie, że masz włączoną synchonizację pionową (V-Sync) ona dość mocno obniża fps'y. Spróbuj ją wyłączyć.

sygnatura.png

50 postów ✔ 100 postów ✔ 200 postów ✔ ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...