Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer hardcore z gildiami :) Co byście tam chcieli ?


Trobol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż właśnie niedługo zaczynamy nową edycje hardcore :)

 

Nie mamy aktualnie pomysłów co może się tam znajdować dlatego piszę tutaj :D

 

Piszcie co byście chcieli aby znajdowało się na hardcore, unikatowe, zablokowane itp.. rzeczy

 

Piszcie wszystkie wasze propozycje a zostaną one raczej pozytywnie rozpatrzone jeśli się nam spodobają ;p

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja Proponował bym żeby było mniej itemków na tą gildie poniewarz tnt ciężko zebrac no chociarz żeby tego tnt było mniej a reszta może zostac taka moja propozycja Dziękuję, pozdrawiam :)


Hmm może taka propozycja na mody jesli takową opcje można zrobic bo oczywiscie swietną zabawe i frajde sprawiało by to graczą a mysle że graczy by brzybywało :)

Opublikowano

Ja Proponował bym żeby było mniej itemków na tą gildie poniewarz tnt ciężko zebrac no chociarz żeby tego tnt było mniej a reszta może zostac taka moja propozycja Dziękuję, pozdrawiam :)

Hmm może taka propozycja na mody jesli takową opcje można zrobic bo oczywiscie swietną zabawe i frajde sprawiało by to graczą a mysle że graczy by brzybywało :)

niestety itemy będą jeszcze trudniejsze dlatego że pierwsze gildie powstały już po 1 dniu ale serwer będzie jeszcze lepszy uwierz mi więcej opcji itp

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Autorskie Gildie

- Autorski Drop nie ze stone :) ja mam pomysl na to :P ale wy musicie pomyslec :D

- Przeksztalcic PvP z Koniami :)

Opublikowano

- Autorski plugin na gildie

- Autorskie pluginy

- Autorski plugin na świniarnie

- Mega HARD 100 %

- Wojny koni ( kilka gildi idzie na pole na którym walczą na koniach )

- Domena .pl

- Przynajmiej 500 slotów

 

Ogółem jest dużo serwerów hardcore więc wątpie, że to wypali.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

- Autorski plugin na gildie

- Autorskie pluginy

- Autorski plugin na świniarnie

- Mega HARD 100 %

- Wojny koni ( kilka gildi idzie na pole na którym walczą na koniach )

- Domena .pl

- Przynajmiej 500 slotów

 

Ogółem jest dużo serwerów hardcore więc wątpie, że to wypali.

Jesteśmy siecią istniejącą od 2 lat :)

 

Mamy bardzo dużo moźliwości :) Serwer hardcore wypali, dlatego - mamy wsparcie od youtuberów, domena na której jest ponad kilkadziesiąt tysięcy graczy itp.

Sloty będą ok tysiąca, domena jest. Autorski plugin na gildie jest i to jeszcze lepszy niż skkf czy też myhard itp.

Właściwie posiadamy same autorskie pluginy ^^

 

Gildie m.i.n - powiększanie cuba, opłaty za gildii - skarbiec (własne pisane algorytmy) całkowicie nowa rzecz! tagi, blokowanie tnt, nowe cuby, nowe przedmioty wybuchające jajka.

 

Bosze . . . . tyle tego że nawet nie pamiętam xD

 

Piszcie propozycję, możemy zrobić wszystko :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

mozecie edytowac mape np zrobic orginalny las biomy wyspy

Można pomyśleć ~ Terrain control :P ale jaki układ mapy :D ? co gdzie i jak to już bardziej skomplikowane

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

to juz mnie nie pytaj wszystkiego ci nie powiem,daje tylko podpowiedz to wasz serwer nie moj :)

Chyba jako jedyny serwer będziemy mieli kolorowe relacje na chacie :)

 

Czekam na dalsze propozycje ;]

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

a kiedy przewidujecie nowa edycje ? bo nie wiem czy teraz oplaca sie tam grac

Niedługo myślę że kilka dni :)

 

Spawn teoretycznie jest już gotowy, teraz robimy pluginy i testujemy ;] ale otworzymy serwer beta na kilka godzin lub dni :)

 

na FB: https://www.facebook.com/Doscraft

Są tam zamieszczane screeny itp z serwerów, zapraszam do lajkowania :D

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Tylko wezcie zmobilizujcie JULIANA i niech zrobi zapowiedz to wtedy bd mieli wiecej ludzi bo on jest niby "popularny " na yt bo tak to ludzi nie bd miec za chu...

Opublikowano

Tylko wezcie zmobilizujcie JULIANA i niech zrobi zapowiedz to wtedy bd mieli wiecej ludzi bo on jest niby "popularny " na yt bo tak to ludzi nie bd miec za chu...

Spokojnie, wszystko będzie :)

 

Na razie dużo skończyliśmy i czekamy na dalsze propozycję :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Kiedy start

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Kiedy start

Jutro chyba będzie taka beta zamknięta dla gildii :) żeby powyłapywać bugi których my nie znajdziemy ;]

 

zapraszam na ts3: yt4u.pl

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Serwer naprawdę zajebi*sty!

Polecam go w 100% !

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i serwer będzie się rozwijał!

 

Jakieś info odnośnie itemków na gildie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...