Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak złamać hasło (Za pozwoleniem) :D


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Da radę złamać hasło 9-cio literowe, aby wbić na komputer ? Jest to główny komputer w gab. informatycznym i

jest tam zainstalowany jakiś program, w którym oczywiście musimy wpisać login i hasło 9-cio literowe aby móc wogle

wejść na komputer. Pan od inf. mówił, że jak z kolegą się włamiemy na ten komputer poprzez program NoMachine,

którego pan używa u siebie w domu aby sterować komputerem w gab inf., to będziemy mieli 6-stki na koniec :D

Jest wogle możliwość włamania, nawet poprzez inny program ?

Raczej są wątpliwe szanse, ale jak sam pan mówił, że już co niektórzy próbowali się włamać, (sprawdza logi) :D

Opublikowano

mase sposobów na włam do takiego terminala, podstawą jest znajomość przynajmniej protokołów i pisania skryptów w bashu

 

odpowiednio napisany skrypt pozwala zalogować się ręcznie bez sprawdzania haseł a nie automatycznie ze sprawdzaniem hasła

 

użyj google to znajdziesz bez problemu przykłady rozwiązań bo same skrypt trzeba będzie napisać sobie i uruchomić samemu na podstawie konfiguracji terminalu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...