Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2][FB][Autorskie Skrypty][No-WL]Advanced-Gaming[No-Prem][24/7][400MB/Slot][OFICJALNA REKLAMA!]


stasio889

Advanced-Gaming  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na naszym Serwerze?

  2. 2. Czy nasza prezentacja zach?ci?a Cie do wej?cia na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ll08.png

strzalka.gifTYP: FreeBuild

strzalka.gifSloty: 50 (400mb/slot)

strzalka.gifIP: 188.165.208.154:44444

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF

0uwv.png

Witajcie w opisie naszego serwera.

Chciałbym przedstawić w imieniu całej ekipy serwer "Advanced-Gaming".

Posiadamy autorsko wykonane skrypty, których nigdzie nie będziecie mogli znaleźć.

Przygotowaliśmy dla Was drodzy Gracze, wiele eventów, dodatków, loterii i wiele, wiele więcej ;)

Nie chcielibyśmy tworzyć serwera skierowanego tylko na pieniądze, gdzie Vip może prawie wszystko,

dlatego stworzyliśmy starannie dobrane permisje aby Vip,Svip,Uvip nie mogli wszystkiego.

Posiadamy własną maszynę dedykowaną, która umożliwiła nam dodanie aż 400 MB ramu na 1 slot!

 

fpw1.png

Na serwerze najważniejszą osobą nie jest administracja tylko Gracze!

Dlatego wszystkie sugestie graczy będziemy analizować i być może wykorzystywać na serwerze.

Przez pierwsze kilka dni, eventy będą prawie codziennie, ale nie bójcie się, wszystkie nagrody będą dawane tak, aby nie zaszkodzić dla innych graczy np. dając 10 bloków diax.

Zachęcam do wypowiadania się w zapowiedzi :)

Team Speak 3 - ts.insrv.pl

Eventy:

14.01.2014 - Gdy osiągniemy 10 graczy nastąpi event parkour na poziomie EASY! ;)

 

Zachęcam do gry ! :)

Opublikowano

Zapraszam na serwer, jest dosyć ciekawie ale graczy mało na razie.

Początki zwykle bywają trudne, miejmy nadzieje, że serwer zyska graczy! ;) Zapraszamy do gry!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...