Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Polska nie otrzymała możliwości transferu na EUW


Gość Kacperovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No przecież wiadomo, to tylko dla osób które nie są na swoim serwerze (np. Szymcio na EUW, może iść na EUNE).

Dla mnie INFO zbędne :)

Poza tym już o tym pisali wystarczy przeczytać komenty tutaj:

www.mpcforum.pl/topic/1125753-info-transfer/

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Gówno mnie wasze zdania na ten temat obchodzą =)

 

I gówno mnie obchodzi to, że ktoś o tym komentuje . Nie czytałem tego ścierwa więc nie wiem co wy tam piszecie .

 

Jak już takie info było to po co tu komentujecie i spamujecie ? ;]

Opublikowano

Gówno mnie wasze zdania na ten temat obchodzą =)

 

I gówno mnie obchodzi to, że ktoś o tym komentuje . Nie czytałem tego ścierwa więc nie wiem co wy tam piszecie .

 

Jak już takie info było to po co tu komentujecie i spamujecie ? ;]

To jest forum do otwartej dyskusji, nie do poziomu minimalnego, aby użytkownicy mogą czuć się bardzo ograniczeni. Twój temat jest zbędny, nie przeczytałeś tego, którego daliśmy Ci w linku powyżej. Patrząc na to, że my czytamy tematy i powiadamiamy tylko (bo takie mamy prawo - swobodna wypowiedz), to nie nasze odpowiedzi są spamem, tylko twój temat.

8372383248.png
Opublikowano

dziękuje za wiadomość. Zmieniła ona bieg mojego życia .

 

Jeszcze tego nie zamknęliście .

 

PS . Dla zielonych dziś o 18:30 gra FNC x GMB

Opublikowano

Ale przecież to już było, na całym eune, komentarze odnośnie tego, ale najwyraźniej miałeś to w dupie i to olałeś :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...