Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2][FB][Autorskie Skrypty][No-WL]Advanced-Gaming[No-Prem][Administracja 15+][24/7]


stasio889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer godny uwagi. Miła administracja i ogarnięty cały serwer . Polecam

Dziekujemy za dobrą opinie :)!

UWAGA! AKTAULNIE TRWA EVENT! :) DO WYGRANIA SUPER NAGRODY !!!

Opublikowano

Administracja nie ogarnia co się dzieje na serwerze, budowle nie staranne nawet klocuch12 robi lepsze, administracja to dzieci wyzywają graczy od Debili, co 3 dni usuwają mape i robią nową. Po prostu NIEOGARY .

00059295946789764273.png

Opublikowano

Administracja nie ogarnia co się dzieje na serwerze, budowle nie staranne nawet klocuch12 robi lepsze, administracja to dzieci wyzywają graczy od Debili, co 3 dni usuwają mape i robią nową. Po prostu NIEOGARY .

Ahh to znowu Ty, na serwerze dostałeś bana bo nie chcieliśmy pomóc Ci w budowie domku, a potem zarządzałeś OP'a od nas.

 

 

Zapraszam do gry!

Dziś event SPLEEF =)!!!

Opublikowano

Fajny serwer, zero lagów, miła atmosfera i bardzo pomocna administracja. POLECAM!

Dziekujemy za dobrą opinię ;)!

 

Dzisiaj event spleef ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...