Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozłączyć się z czatem lola ~ Czyli konfigurujemy pliki


tsdek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzmy, że nie chcemy żeby ludzie widzieli że jesteśmy(koledzy nie w szkole, a ważny sprawdzian etc.).

Chcemy być offline, ale także grać. Jak to wykonać:

 

1. Wchodzimy do folderu z zainstalowaną grą

2. Przechodzimy do tych folderów:

 D:\LOL\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client_config_eune/euw\releases\0.0.0.41\deploy

3. Otwieramy plik lol.properties

4. Zmieniamy:

xmpp_server_url=chat.eun1.lol.riotgames.com

na np.

xmpp_server_url=NOchat.eun1.lol.riotgames.com

5. Gotowe ;D Teraz tylko włączyć lola ^^.

 

Jeżeli chcemy wrócić do chatu, po prostu usuwamy "NO" :)

 

Mam nadzieję że pomogłem. Jeżeli był taki temat to przepraszam ale nie znalazłem :D

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Integracja w pliki klienta jest zabroniona. Z tutorialu nie skorzystam ale dla tych co chcą dostać bana przydatne ;)

Opublikowano

Integracja w pliki klienta jest zabroniona. Z tutorialu nie skorzystam ale dla tych co chcą dostać bana przydatne ;)

 

Dziwne, korzystam z tego od dłuższego czasu i nadal bana nie mam..

Po za tym kto tak napisał? W regulaminie jest coś takiego?

Po za tym na oficjalnym forum LoLa był taki temat o tym nikt tam nie pisał o banie -.-

 

Hmm, czy jeżeli wejde do kolejki, znajdzie mi grę, to też będę rozłączony z czatem?

 

Tak(w lobby chyba nie) :D Z czatem w grze nie będziesz ; )

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Ehh, szkoda że czat w lobby też wyłączony (tak się odczytałem z posta @up), jakby był wyłączony tylko komunikator ze znajomymi to użył bym sobie :)

Ooo... i znalazłem błąd:

D:\LOL\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client_config_eune/euw\releases\0.0.0.41\deploy

Popraw sobie na takie jak pozostałe :)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Ehh, szkoda że czat w lobby też wyłączony (tak się odczytałem z posta @up), jakby był wyłączony tylko komunikator ze znajomymi to użył bym sobie :)

Ooo... i znalazłem błąd:

D:\LOL\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client_config_eune/euw\releases\0.0.0.41\deploy

Popraw sobie na takie jak pozostałe :)

 

Ten "slesz" ma tam być, bo nigdy nie wiadomo gdzie ludzie grajo :D. Po za tym chyba w lobby nie rozłącza :D

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Sprawdziłem.

 

Nie mozna zaprosic do duoQ. Jedynie soloQ.

W lobby działa czat normalnie w grze też.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...