Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zamówić wgrać co i jak serwer testowy 4 osoby exone.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to kupić dla 4 osób?
Chcesz 4 serwery czy jak?

Tutaj zakładasz konto i dostajesz VPS na 3 dni:

http://www.exone.pl/serwery/vps/test

Temu komu podasz dane może wejść do plików serwera a jak zainstalujesz pliki

to na serwer też wejdzie jak wszystko skonfigurujesz.

Potem masz możliwość przedłużenia VPS

Pamiętaj żeby wziąć system FreeBSD

Opublikowano

Jak to kupić dla 4 osób?

Chcesz 4 serwery czy jak?

Tutaj zakładasz konto i dostajesz VPS na 3 dni:

http://www.exone.pl/serwery/vps/test

Temu komu podasz dane może wejść do plików serwera a jak zainstalujesz pliki

to na serwer też wejdzie jak wszystko skonfigurujesz.

Potem masz możliwość przedłużenia VPS

Pamiętaj żeby wziąć system FreeBSD

Chyba chodzi mu o to, że mały VPS dla 4 graczy :D

 

Kupujesz najtańszy (na exone kosztuje chyba 29 zł).

Jak zamówisz, kupisz i zapłacisz na maila dostaniesz passy na dedyka.

Właśnie tymi passami dzięki programowi putty połączysz się z VPS.

Dalej postępuj z tym poradnikiem: http://www.mpcforum.pl/topic/140267-tut-jak-postawi-od-podstaw-serwer-metin2/

Musisz wgrać bazę, porty, pliki oraz skonfigurować maszynę pod granie (aby inni mogli się zalogować).

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...