Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AmnesiaMu | Season3Episode1 | Exp: 1000 | Drop: 40 |


AmnesiaMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem jest mały drop dał bym z 60-70% o kamole tez lipa mało ich leci i wypadajki tez cienko jak jest quest 2lv w shop to dodaj i 1q do shop ^_^

Opublikowano

Oj Dozzo Dozzo, który to już start 7 8 ? Powodzenie życzę, zapewne znowu postoi z 2 tygodnie z 15+ online i codzienne ataki na server. Rebekka pewnie już czeka na start ^^ Jeżeli ktoś pamięta World of Dozzo to wie o czym mówie.

Opublikowano

Start będzie dziś czy jutro, bo na www jest napisane że może być dziś albo jutro ale żadnego info nigdzie nie ma ...

Opublikowano

A masz co robic:)? Nie musisz sie przejmowac tym jakie mamy zabezpieczenia my o to zadbamy, a taka gadanine zachowaj sobie bo ona naprawdę nic nie da.

 

Po drugie niewiem kto to zaczal, ale ten serwer nie ma nic wspolnego z jakims dozzo. To ze ktos uzywa tych samych plikow to nie znaczy ze to jest to samo. Nie nazwiecie tak samo wszystkich serwerow ktore uzywaja plik igcn? Wiec prosze nie laczyc na sile tego serwera z tamtym.. pozdrawiam.

pre_1391097306__banner2.gif

Opublikowano

Po drugie niewiem kto to zaczal, ale ten serwer nie ma nic wspolnego z jakims dozzo. To ze ktos uzywa tych samych plikow to nie znaczy ze to jest to samo. Nie nazwiecie tak samo wszystkich serwerow ktore uzywaja plik igcn? Wiec prosze nie laczyc na sile tego serwera z tamtym.. pozdrawiam.

 

Jak można nie łączyć tego servera z World of Dozzo skoro Dozzo jest w głównej administracji a po za tym handlarka w barze daj ciekawe info "Have a nise day in dozzo world" ... błagam cie.

 

I radze zrobić res kont przed startem, żeby nie było tylko res char, bo testerzy mogli sobie powsadzać itemki do depo.

Opublikowano

Warior normalnie olśniłeś admina drugim zdaniem nikt tego nie wiedzział^^

Dozzo popełnił ten błąd na jego starcie ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...