Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy te podzespołędą do siebie pasować


mularpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,czy te podzespoły:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73370&s=80674&s=73642&s=62113&s=73381&s=73278&s=73554

Mam kupiony dysk 2TB wdc wd20EARS SATA 64cache oraz nagrywarke LG DVD
będą do siebie pasować czy do 2000zł będzie można kupić lepszy zestaw jak tak to jaki ?
musi zawierać monitor.
Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje :)

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Bierz zestaw od damiana najlepszy w tej cenie.

Twój zestaw jest totalnie beznadziejny, a do tego ramy chyba w ogóle do laptopa (?) i nie wejdą na tą płytę. FX nie nadaje się pod gry, obudowa piec, zasilacz nieopłacalny. Jedynie wybrałeś przyzwoitą grafikę.

 

Tylko nie rozumiem czemu damian wybrał najdroższą kartę GTX650ti?

Opublikowano

Bierz zestaw od damiana najlepszy w tej cenie.

Twój zestaw jest totalnie beznadziejny, a do tego ramy chyba w ogóle do laptopa (?) i nie wejdą na tą płytę. FX nie nadaje się pod gry, obudowa piec, zasilacz nieopłacalny. Jedynie wybrałeś przyzwoitą grafikę.

 

Tylko nie rozumiem czemu damian wybrał najdroższą kartę GTX650ti?

Też nie do końca przyzwoitą, bo to nie boost.

A u Damiana rzeczywiście lepiej dać zwykłego Palita, wydajność i tak niemal identyczna. Już widzę, ani na techu ani na morele niedostępne, tylko ta Inno. W każdym razie nie opłaca się jej brać, tamte powinny się wkrótce pojawić.

Bierz tą:

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-650-ti-1gb-ne5x65t01301f-wyprzedaz-524236/

Albo tą.

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-650-ti-oc-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dvi-dp-n650ti-2gd5-oc-be-571331/
YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ostatecznie zestaw wygląda tak

http://www.morele.net/inventory/info/UNSXWp/

I tak tego procesora nie podkręcisz, więc możesz pociąć na MOBO (chyba, że potem przesiadka na 2500K czy coś) i dać 8GB RAM-u. Nie możesz zaczekać z tą GPU? Ewentualnie ta...

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-270oc-2gb-gv-r927oc-2gd-617303/

I obudowa koniecznie chociaż na N200...

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

W sumie jeśli chcesz to możesz zamienić tą inno 650ti na

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx660-2048mb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-wer-oc-overclock-gv-n660oc-2gd-517458/

Zestaw nie opłacalny.

Płyta główna typowo do OC. Jest za mocna na ten procesor, tzn. po prostu się zmarnuje jej potencjał, a czy kupić za 200 czy za 300zł nie ma znaczenia.

 

Proponowane zmiany:

Obudowę zmień na Brutus M23, Zalman Z3 plus lub Coolermaster N200

Karta graficzna INNO jest mocna przepłacona. Weź radka tego wyżej lub GTX660

Zmiana procesora na i5 4440

Płyta główna na MSI H81M-E33 Intel H81

Opublikowano

Tego i5 można ocnąć bez problemu jednak jest to nie opłacalne w tym budżecie. 650Ti Boost to jeden z najdurniejszych zakupów w obecnej cenie. Za 650 zł jest R9 270 (HD7870) a za 450-500 R6 260X (HD7850), oba wydajniejsze

Opublikowano

Tego i5 można ocnąć bez problemu jednak jest to nie opłacalne w tym budżecie. 650Ti Boost to jeden z najdurniejszych zakupów w obecnej cenie. Za 650 zł jest R9 270 (HD7870) a za 450-500 R6 260X (HD7850), oba wydajniejsze

Co do ostatniego to nie byłbym taki pewien.

http://pclab.pl/art55096-4.html

Radzę przejrzeć całe. Przegrywa w większości tytułów, chyba że wyniki nie mówią prawdy (sam nie do końca wierzę purepc, ale różnica spora).

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

pclab od dawna faworyzuje nvdie i intela ponieważ amd odmówiło im sprzętu do testów (takie chodzą plotki) po za tym AC4 czy BFy to gry typowo pod nvdie. W innych gierkach 260X radzi sobie dobrze. Po za tym w cenie tego 650ti boost jest R9 270 który jest już wydajniejszy. 500-550 za tą kartę, ok, ale nie olbrzymie 650.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...