Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem]DT po pieczeciach bądz kliknieciu na mape zin


darek96!@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

otóz gram na serwerze almeriamt2 po wykonaniu pieczeci pzenosi na 5 pietro i mam czarny ekran tak samo sie dzieje jak kupie od kogos mapke zin i klikne tez czarny ekran jakie moze byc tego rozwiazanie?

komputer i laptop mam dobre nie dawno kupione na tym i na tym testowalem :x

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

na plu i innych serwerach normalnie wszystko mi chodzilo w tym problem... a tutaj tylko pietro z królem i z riperem ;x

 

Wina może leżeć po stronie serwera.

Po prostu mogą to być jakieś bugi.

A minimalizujesz clienta podczas robienia DT?

Jeśli tak to spróbuj bez tego.

Opublikowano

Pozbądź się programów obciążających komputer typu chujowe skype dla ułomów.

Masz problem z tym bo client zjada więcej ramu niż powinien.

 

PS. Nie masz nowego komputera bo gdybyś kupował niedawno to byś miał Windows 8.

Przy okazji zintegrowana karta graficzna pozdrawia.

0LsM05U.png

Opublikowano

na co sie wypowiadasz skoro nie wiesz co mam? hehe win8 mialem lecz przyzwyczajenie kazało mi xp zainstalowac:)
Edit@

wystarczy poczytać posty wyzej ze na plu i zarówno na innych serwerach działało mi normalnie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

na co sie wypowiadasz skoro nie wiesz co mam? hehe win8 mialem lecz przyzwyczajenie kazało mi xp zainstalowac:)

Edit@

wystarczy poczytać posty wyzej ze na plu i zarówno na innych serwerach działało mi normalnie

 

Zmień grafikę metina z CPU na GPU.

A jak masz na odwrót do zmień na CPU z GPU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...