Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Wybór zwierzaków na Avestia.pl


Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj chciałbym przedstawić wam jak wygląda wybór zwierzaków na Avestii. Więc tak, gdy rozpoczynamy grę otrzymujemy informację aby udać się do Opiekuna Zwierzaków. Po rozmowie z nim wybieramy zwierzaka poprzez kliknięcie na tego, który nas interesuje. Jakie są tego +'sy? Otóż mamy możliwość obejrzenia pupila i wybrania, który według nas prezentuje się najlepiej :)

 

Tutaj screen jak to wygląda.

 

6m4i.png

 

 

Pozdrawiam i zapraszam na:

avestia.pl

oraz

https://www.facebook.com/pages/Avestia-Prywatny-Serwer-Metin2/335525063254813

//// PhoEnix9332 Polecam zapoznać się z regulaminem...

^^

Opublikowano

 

Jutro postaram się dla Was coś skleić :)

 

Lepiej napisz questa, żeby gracz mógł sobie podnieść banana z kamienia i sobie zregenerować HP tak jak czerwoną miksturą.

0LsM05U.png

Opublikowano

 

Lepiej napisz questa, żeby gracz mógł sobie podnieść banana z kamienia i sobie zregenerować HP tak jak czerwoną miksturą.

 

Ja preferowałbym "sztejka". Na obiekcie nie wykonalne kamień musiałby być NPC :>

^^

Opublikowano

 

Ja preferowałbym "sztejka". Na obiekcie nie wykonalne kamień musiałby być NPC :>

 

Ja chcę banana i mnie to nie interesuje jak będzie zrobione.

Nie ma banana to nie gram.

0LsM05U.png

Opublikowano

 

WTF jaki Wojtek? xD

 

Mark pokaż coś więcej z serwera.

 

Od dzis nazywasz się Wojtek.

 

 

 

@top

 

Git bajera, ale tylko tyle petów do wyboru?

1390305976-U336505.png

Opublikowano

 

Od dzis nazywasz się Wojtek.

 

 

 

@top

 

Git bajera, ale tylko tyle petów do wyboru?

Naid jest Wojtkię :| ...

 

 

PS. z tym bananem to można go chyba na kamyku umieścić jako npc xD

Opublikowano

 

WTF jaki Wojtek? xD

 

Mark pokaż coś więcej z serwera.

 

 


 

Więcej z serwera będzie chyba na prezce - chyba że dodamy coś jeszcze jutro :)

Opublikowano

dobrze jest a podobno będzie jeszcze lepiej, serwer oczywiście polecam :)

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...