Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HUSARIA LEGIO to klan nastawiony głównie na cw. Zrzeszamy aktywnych graczy poszukujących dobrej zabawy, przyjaznej atmosfery i oczekujących wielu


adys92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zPsKj36.png

 

HUSARIA LEGIO to klan nastawiony głównie na cw.

Zrzeszamy aktywnych graczy poszukujących dobrej zabawy, przyjaznej atmosfery i oczekujących

wielu, wielu zwycięstw na mapie globalnej.

Klan dzieli się na skład główny - PL-H1 Husaria Legio oraz akademię PL-H2 Husaria Legio II.

Akademia PL-H2 również wystawiana jest na CW, kompanie czy bitwy drużynowe ale stawiany

jest nacisk na szkolenie graczy aby w przyszłości mogli wstąpić w szeregi głównego składu PL-H1.

HAEMYJj.png

♦ Min. 3x 10 tier

♦ Efektywność (effy): 1100+

♦ TeamSpeak 3

♦ Ukończone 18 lat + kultura osobista

n0SwB6w.png

♦ VIII + tier
♦ Efektywność (effy): 800+
♦ TeamSpeak 3
♦ Ukończone 18 lat + kultura osobista

PTs7x6J.png

FORUM KLANU: http://worldoftanks....-role_hierarchy

Najprostszą opcją dostania się do klanu jest po prostu wejście na nasz TS3 i zejście na pokój Rekrutacji.

Zapraszamy na forum klanowe http://plh1.pl/ do artykułu Rekrutacja do klanu od A do Z.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...