Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Start o 17:30! Survival + Frakcje [1.6.4] [30s] ProGaming Craft


SmiliesWO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama

 

 

 

 

 

Reklama

ProGaming Craft

Serwer oparty glownie o Survival + Frakcje.

Posiadamy wiele autorskich skryptow i pluginow.

Drop oraz Exp leci ze stone.

Szansa drop jest idealnie dopasowana pod to co jest na serwerze!

Exp jest troszeczke powiekszony poniewaz chcemy uniknac

siedzenia pod ziemia przez 3 godziny zeby miec "cokolwiek".

Jak juz wspomnialem wczesniej mamy wiele autorskich skryptow takich jak:

- Skrypt na losowanie!

Ten skrypt pozwala nam na wpisanie komendy /losuj

po czym losuje nam jakis item, jaki?

Dowiecie sie na serwerze ^^

(Losy dropia ze stone)

- Skrypt na cenzurowanie wulgaryzmow!

Dzieki temu unikniemy brzydkich slow na chacie!

- Skrypt na Wlaczanie i wylaczanie oraz czyszczenie chatu!

Skrypt pozwoli na chwilowe wylaczenie chatu w razie

wiekszego spamu lub wiekszej sprzeczki pomiedzy graczami!

- Skrypt na efekty w przedmiotach!

Skrypt ten pozwala na dodanie efektu do przedmiotu!

Wiecej o tym skrypcie dowiecie sie na serwerze!

- Skrypt na nazywanie przedmiotow przedmiotami!

Skrypt ten pozwala na nazwanie przedmiotu komenda

/nazwij <nazwa> wymaga do tego 2 bloki emeraldu!

- Oczywiscie na kazdym serwerze musi byc

masarnia! To juz tradycja!

Wiec na naszym serwerze tez tak jest!

Teraz bardziej ogolnie!

IP: progaming.maxc.pl

Sloty: 30 oczywiscie jezeli bedzie potrzeba zwiekszymy

zrobilismy tylko na start 30 bo nie wiadomo

czy na serwerze bedzie dosc duzo graczy!

RAM: Tutaj moge powiedziec tylko tyle ze RAM

mamy zmienny.

Nether: Na poczatku bedzie OFF potem wlaczymy!

PVP: Oczywiscie ze tak, wkoncu to serwer z Frakcjami!

Potwory i zwierzeta: ON


Administracja:

Wlasciciel : ReQ1908

Glowny Administrator : Prikrize

Rekrutacja narazie OFF

To zalezy od tego ile bedzie gralo graczy!

Rangi do kupienia!

Posiadamy piec rang do kupienia w naszym

sklepie internetowym.

Sa to:
Vip - SuperVip - GoldVip - Szlachta - Wladca

W naszym sklepie mozna kupic nie tylko rangi ale takze

przerozne przedmioty ktore trudniej zebrac w grze!

IP: progaming.maxc.pl

lub

progaming.maxcraft.pl

Start dzisiaj o 17:00!!!!

Opublikowano

Te wasze "autorskie skrypty" opisanych wyżej w temacie, połowa z nich jest z MPC. Więc nie piszcie, że autorskie skrypty.. zajrzałbym jedynie do Skript>scripts i pooglądał skrypty, większość pewnie usuniętych autorów.. sam kod. Ale mogę się mylić, więc nie bierz tego do siebie, że krytykuje, po prostu wyrażam swoją ocene na temat prezentacji twojego serwera.

 

Oczywiście wejdę zobaczyć.. aa i w temacie pisało, że macie autorskie pluginy i skrypty, wymień chociaż jeden ;)

 

+ jeśli macie otherdrop polecam wam zmienić, nie wiem na jaki i na co, ja mam swój. Ale polecam.

Dodajcie do kilofa Unbreaking 3 i zobaczcie jak działa. :D

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Koelgo ^^ Tego nie jest tylko tyle co wypisalem u gory! Tak racja te co napisalem wzialem z MPC :D
Reszte mozna zobaczyc na serwerze!

 

Wiesz glupi nie jestem nie wypisze... wlasnych pluginow...

 

+ Tak uzywamy otherdrops'a serwer jest dopiero w rozbudowie a otherdrops jest narazie bardzo dobrze skonfigurowany...

Opublikowano

Koelgo ^^ Tego nie jest tylko tyle co wypisalem u gory! Tak racja te co napisalem wzialem z MPC :D

Reszte mozna zobaczyc na serwerze!

 

Wiesz glupi nie jestem nie wypisze... wlasnych pluginow...

 

+ Tak uzywamy otherdrops'a serwer jest dopiero w rozbudowie a otherdrops jest narazie bardzo dobrze skonfigurowany...

 

 

No gościu skoro skrypty, które są wypisane w prezentacji są z mpc to po co k*urwa piszesz, że autroskie?

Opublikowano

Oj miki mam zlamany obojczyk i pisze prawa reka(tylko). Jesli napisalem cos zle to tylko z zamyslenia... Wypisalem tylko te co wzialem z MPC i ..... a to co zrobilem sam zostawilem do odkrycia na serwerze!

Opublikowano

Zobaczymy :P

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...