Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=|◊|=- X-HARD.PL =|◊|=- [1.6.4] [LIGHT HARDCORE] [AUTORSKI SYSTEM DROPU] [RANKING ELO] [STATYSTYKI] [GILDIE] [SYSTEM BOSSÓW] [YOUTUBERZY]


Gość Risen. :#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

!

!

!

!

x-hardlogo5.png

> ADRES IP > s13.fhmc.pl:27928

1388145740-U1070406.png

Pamiętasz jeszcze serwer X-HARD.PL?

My nie zapomnieliśmy i przez ten ponad miesiąc nieistnienia serwera nie próżnowaliśmy!

Stworzyliśmy dla Was reaktywację!
Jeśli oczekujesz wielkiego startu, tysiąca graczy, przechwalania się swoimi autorskimi

pluginami, maszynami, czy też programistami, to możesz stąd wyjść...

Tworzymy dla Was prosty serwer HARDCORE, mający ten sam klimat, co poprzednia

edycja elitarnego serwera X-HARD.PL.

Mamy już dość wielkich projektów, tworzymy dla Was mniejszy, mniej zaawansowany,

ale bardzo klimatyczny projekt, dzięki któremu wszyscy będą jedną, małą społecznością. :-)

1388145740-U1070406.png

heheinformacje.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

> ADRES IP > s13.fhmc.pl:27928

> SLOTY > 80

> AUTORYZACJA > no-Premium

> WERSJA > 1.6.4/1.7.2

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

ekipa.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

adminki3.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

koniec.png

Dzięki za przeczytanie tej prezentacji!
Widzimy się na serwerze.

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Opublikowano

Avaterys, na hostingu, proszę Cię!!!

Kacki... Naucz się czytać. Serwer jest dla przyjemności, nie oczekuję tłumów graczy, ani nie wiadomo czego.

Sam sobie pogram na innym koncie, mam serwer na hostingu, więc bezsensu, żeby stał pusty. :D

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Kacki... Naucz się czytać. Serwer jest dla przyjemności, nie oczekuję tłumów graczy, ani nie wiadomo czego.

Sam sobie pogram na innym koncie, mam serwer na hostingu, więc bezsensu, żeby stał pusty. :D

 

Pozdrawiam.

 

Nie stał tylko znowu muras i dał, nigdy nie robiles serwera za swoją kase. I gdzie ten twoj serwer w de? gówno anie niemcy bo nawet byś nie wiedział jak się tam zarekammować.

jak muras mial maszyne na ownserver to ty tez niby swoja (guildscraft), jak muras mial na pukawce to ty tez niby swoja (x-hard) teraz muras ma na fiberhost i ty też nagle masz swoją :)

Opublikowano

Serio? serwer na hostingu ? podpiąłbyś chociaż domenę....

Mamy już dość wielkich projektów, tworzymy dla Was mniejszy, mniej zaawansowany

A może warto już sobie dać spokój?

Jedziesz na worldharda że beznadziejny itd. a od 2lat stoi a twoje serwery padają po najdalej miesiącu.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Serio? serwer na hostingu ? podpiąłbyś chociaż domenę....

Mamy już dość wielkich projektów, tworzymy dla Was mniejszy, mniej zaawansowany

A może warto już sobie dać spokój?

Jedziesz na worldharda że beznadziejny itd. a od 2lat stoi a twoje serwery padają po najdalej miesiącu.

 

 

Oni wszyscy są kurwa adoptowani, i jeszcze moje separatory kopiuje, w każdej prezentacji są moje przynajmniej 2, ostatnio były zielone teraz te białe, dno.

Opublikowano

Dobra, dobra. Mówicie, że każdy jego serwer to nie wypał, więc na chuj to komentujecie i krytykujecie skoro i tak gracie na tym serwerze. Robi to co robi, więc skończcie pierdolić.

Opublikowano

A ja zagram bo nudy,

 

Szkoda czasu, już zagrać lepiej na mchc czy skkf.

ak po za tym avaterys jest jednym wielkim gównem stworzonym aby kopiować:

-=|◊|=- WR☼TAGIER - P▼P -=|◊|=-

 

Nie dosć że skopiował stylistyke nazwy tematu to jeszcze:

 

 

phg4pm.jpg

 

 

sixwa1.jpg

 

 

 

Zapewne jego autorskie gildie rankingi itp to te kupione przez murasa albo xcrguilds czy coś innego, ten koleś wie tylko co to kopia.

 

 

Na starym x-hard były skrypty sophera i dodawał autor : avaterysPL do nich jeszcze.

 

 

Zrób coś swojego a nie tylko kase od murasa wyłudzasz biedaku i ponadto kopiujesz cudzą pracę.

a propo loga to tak samo głupia kurwa skopiowałeś xcraters, weź spierdalaj i się czegoś naucz.

Opublikowano

Ehhh ava... czy ty kiedyś skończysz z tymi serwerami? po co robić kolejny serwer skoro i tak upadnie szybko a przez to przyczyną będzie kolejne rozczarowanie graczy którzy zawsze muszą robić to samo czyli startować od nowa. Fakt co do twego serwera mam negatywne podejście, spróbuj zrobić coś mniejszego: pvp, survival lub coś innego. Survival hmm może wydaje się prosty lecz czasami jak ktoś ma trochę "oleju w głowie" to może stworzyć coś naprawdę wielkiego.

Opublikowano

@Diverse jestes tak w temacie jak moj 5 letni brat w robieniu serwerow...Po pierwsze nie maja oni nic xCrafters po drugie jestes gimbem i idz do ksiazek po 3 oni maja Ranking i gildie od Digitalix'a ;)

Opublikowano

@Diverse jestes tak w temacie jak moj 5 letni brat w robieniu serwerow...Po pierwsze nie maja oni nic xCrafters po drugie jestes gimbem i idz do ksiazek po 3 oni maja Ranking i gildie od Digitalix'a ;)

 

Jesteś tak w temacie jak twoja stara u księdza na parafi

 

logo.png

 

Popatrz na logo "gimbusie"

 

Jesteś tak w temacie jak twoja stara u księdza na parafi

 

logo.png

 

Popatrz na logo "gimbusie"

 

 

Jedyne co ava potrafi to kopiować

Opublikowano

Znowu będzie 500 edycji <3 ?

Nie polecam servera.

 

1. Guildcraft - miał 40 edycji h@ - ava + murras = ;3

2. Padają od każdego DDOS ( piszę do nich np. co się dzieje ,oni odpowiadają ,że czekają na dodatkowe zabezpieczenia -.- przez kilka miesięcy )

3. Kto grał u nich na servie ,wie co i jak jest z tymi przydupasami

 

Pozdrawiam.

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

jeśli szkoda wam każdej godziny to ten serwer nie jest dla was :)

Oni tylko potrafią kopiować i kłamać ,dawać svipy oraz wklejać.

 

Założę się ,że nawet TNT pewnie nie mają włączonego na tym ,, hartkoże ''

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...