Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odległe lądy , Świat widmo


ActionPvP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powie ktoś jakie są kordy do teleportacji by tam dotrzeć?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

mi się zdaje że nie ma takiego czegoś jak "Świat Widmo" nigdy tego nie spotkałem i nie chcę tego spotkać.

Jest do wersji 1.6.x na kordach 30000000 kratek, nie raz tam byłem.

 Zresztą nawet ludzi z fly tam tepałem kiedyś na moim serwie, i tam sobie lataliśmy.

hm zle renderowanie mc podobno sie nie konczy a jendnak xD

Jeśli masz system 32 bit kończy się na kordach rzędów setek miliradów, na 64 bit na kordach ileś tam bilionów, nie dolecisz tam, można tam dotrzeć edycją jednego pliku .dat w folderze save-a, ale dotarcie tam kończy się crashem i utratą zapisu świata.

Opublikowano

A widziałem to widmo, wagoniki latają po morzach, wszystko takie przezroczyste, Withery se latają na prawo i lewo, świnie wyją jak ghasty, apokalipsa normalnie. Chyba to usunęli bo już się nie mogę tepnąć, wyznacza granicę na 30 000 000 kratce i nie można iść dalej :/

Ale na ogół to beka była zajebista jak zombie zapadały się pod ziemie xD

3d10a40e96e20.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up

Sam jesteś błąd w plikach gry.

 

Po prostu kod jest za długi i powstaje takie coś ^_^

 

 

Sam raz spotkałem takie coś, dawno temu i byłem zdziwiony. Po jakimś miesiącu zobaczyłem to właśnie w internetach i myślałem wtedy, że tylko ja tak mam :D

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

na super plaskim sa niezniszczalne bloki ;d


TeamSpeak: Game-TSpeak.pl || Zapraszam || Darmowe Kanały || Szukamy Adminów || Przyjdź z 5 kolegami i zgarnij VIP'a

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...