Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[jSro] Feather-SRO⇨Cap110⇨Old School Rates⇨Best Job System⇨Pro.Team⇨Daily EVENTS!


Esiu1948

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server działa zajebiście, GM ogarnia wszystko. Teraz jest inspa do godziny 15. Poprawiają wszystko co możliwe na każdym kroku, chyba się nie spodziewali tak szybkiego przyrostu graczy, 900 ++ online :) pm w grze Infinity :)

Opublikowano

Server działa zajebiście, GM ogarnia wszystko. Teraz jest inspa do godziny 15. Poprawiają wszystko co możliwe na każdym kroku, chyba się nie spodziewali tak szybkiego przyrostu graczy, 900 ++ online :) pm w grze Infinity :)

masz na myśli przenoszenie plików no dedykowany serwer? :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

As you all know we change our dedicated from a shity one into a better one.
Dedicated server specs:

  • CPU: 2x Xeon L5639(6 core)
  • HDD: 2x1Tb
  • RAM: 72Gb
  • NET: 100Mbit \ Unlimited
  • Up to 100Gbps protection against any DDoS attacks.

With this new dedicated server we are finally get rid of lag and delay problems.
IP Limit: 4 Account per IP.

 

Remember you will have to download the new media.pk or the full client in order to be able to connect to our server.

 

Download Links:

 

Download Full Client Links

Mega Full Client: >Download<
Google Drive Full Client: >Download<
Files.fm Full Client: >Download<
Download Media.PK Links
Mega Media.pk: >Download<
Google Drive Media.pk: >Download<
MediaFire Media.pk: >Download<
files.fm Media.pk: >Download<
Media Creator Media.pk: >Download<
Silk się włącza ale nie da rady na razie się zalogować
Opublikowano

Jak ktoś nie może się zalogować po inspekcji musi napisać na skype do Sonica (c4c7c9) i on wam poda nowe hasło wystarczy mu napisać swój login do gry Ja jeszcze mu podałem i nazwe postaci .

 

Add Sionic (c4c7c9) in skype and text him.

Opublikowano

server fajny tylko mogli sobie darować wszystkie fortece a zrobić samo jg i odpuscic akademie... gość ma 1456 graduate, za cholere nie widzialem nawet 1/4 tylu graczy...

Opublikowano

antywirus ci nie daje odpalić spróbuj jakoś coś pozmieniać albo ustawić silka ze zgodnością systemu ,,, a jak nie to wypi...ol antywirusa :) Jak coś to polecam antywirusa AVG

 

 

 

 

A co do serwera to warto zacząć gm ogarnia ładnie wszystko

i jak coś zapraszam do polskiej gildii Fala Zbrodni jbc w grze Maciop lub Amencan

 

 

 

 

 

Opublikowano

maciop... ja już widzę 5 gildie polską... macie więcej jak 5 osób? nie prościej z naszą unią zrobić transfer? unie mamy a w niej 3 gildie, w KaBoom 37 Graczy, u nas 31 i jakieś typki doszli i 3 mają -.- bardziej konkurencje wszyscy robią zamiast umocnić i stworzyć porządne polskie gildie które będą zagrożeniem dla obcokrajowców.. chociaż nie, niech każdy założy swoją zrobimy unie w uni po 8 osób akurat na 1 pt pomysł idealny

@Edit a propo wie ktoś co się dzieje z serwerem?

Opublikowano

Wiesz Fala Zbrodni ma jakieś 2 tygodnie tylko w sumie od 3 dni zaczęliśmy przyjmować ludzi , a co do rywalizacji z  " obco krajowcami " to się zobaczy jak nie wypali to się może jakąś fuzje zrobi , a konkurencji to tobie nie robię czy innym polskim gildiom , Fale Zbrodni robimy w sumie zawsze jak zaczynamy grać na innym serwerze , i myślę że gildia rozpoznawalna dla co nie których :)

Opublikowano

norma na serverach polskie gildie ;p ktore swiecia pustakmi i nie moga w 90% przypadkow zajac fortecy. Lepiej zrobic guild inter z mozliwoscia swobodnej rozmowy w kazdym jezyku na czacie ;]

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Duzo ludzi gra(polakow), fajnie sie gra, caly czas jest co robic, polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...