Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]League of Legends - nadchodzą nowe skiny z okazji zbliżającego się Festynu księżyca


ola788

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lunar-Revel-Contest_Article-Banner.jpg

Pojawił się login screen który będzie towarzyszył podczas festiwalu księżyca

Aktualizacja grafik i prezentacji Lunar Goddess Diana oraz nowe wzory wardów!

gong.png

Skiny

Lunar Goddess Diana - 975 RP

png.jpg

d3.jpg

Warring Kingdoms Tryndamere - 975RP

Tryndamere_Splash_6.jpg

t2.jpg

Dragonblade Riven - 1350 RP

Riven_Splash_5.jpg

r23.jpg

Avatary:

profileIcon604.jpg

profileIcon603.jpg

profileIcon605.jpg

profileIcon606.jpg

Nowe ikony Summoner Spelli

Ghost

Summoner_haste.jpg

Flash

Summoner_flash.jpg

PS INFORMACJE ZNALAZŁAM W NECIE !

STRONA GDZIE ZNALAZŁAM INFORMACJE

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Było ale tutaj jest lepiej i więcej opisane,co do tematu to wszystkie skiny są ładne.Pewnie zdecyduję się na diane,trynduś też ładny ;)

Opublikowano

Kiedy to się pojawi? Może wezme Diane.

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Kiedy to się pojawi? Może wezme Diane.

Cytując:

Zeszły festyn księżyca rozpoczynał się 10 stycznia, lecz oficjalna data wydania tych skinów nie jest jeszcze znana, lecz możemy zakładać że odbędzie się to w zbliżonym terminie.
Opublikowano

Mam nadzieje że ten skin do konca stycznia będzie, bo inaczej się nie załapie ;/

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Wie ktoś jak zdobyć te avatary?

Ponawiam.

 

Pamiętajcie że przez pierwsze dni Riven będzie za 975 rp.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ze tak napisze, chujowe skiny. Co to wgl za Riven, zdecydowanie wszystkie skiny sa lepsze od tej Rivenki, no moze nie Karmazynowy tak samo z Trynda, sa conajmniej 2 skiny lepsze od tego co teraz wychodzi. Jedynie Diana trzyma poziom chociaz i tak wole ten pierwszy skin do Diany.

sstwc.jpg

Opublikowano

Bez kitu nei mają już czego wymyślać... Te skiny.. aż oczy bolą ;ccc

League Of Legends,  Counter Strike (1.6, GO) 


 


Jeśli pomogłem zostaw Like. 

Opublikowano

Skiny są brzydkie ;/

Na diane mogę jeszcze jakoś patrzeć, trynd też znośny, ale od riven to mi się rzygać chcę.

Login Screen, ikonki spelli, ikony summonera i ward trzymają poziom, pozostaje tylko zgadywać za co avatary :)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

To jest riot. Zamiast serwery naprawiać to dodają nowe skiny, ikonki itd. A co do tych skinów to wybrałbym do Diany i do Tryndy bo ten do Riven to jak na niego patrze to aż oczy bolą. Jeszcze będzie za 1350 rp a pewnie już jak miliard osób kupi tego skina będzie nerf i nie będzie się dało grać :P


@UP
Moim zdaniem za kupno jakiegoś skina

xh56.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...