Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edenowa Masakra [24/7] [No-Premium] [Miła Atmosfera] [Ogarnieta Administracja] [Drop z STONE] [Dopracowany Serwer] [Aka Kwadratowa Masakra]


KamikadzaaaPL

Ankietka  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie /Sethome

    • Tak
      56
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


[sERWER OTWARTY!]






Eb8kRPh.jpg

IP:s2.edencraft.pl

edencraft.pl

Mam zaszczyt przedstawic wam serwer,
na na ktorym bedziesz chciał zagrać.

Jest na nim panowała miła atmosfera
oraz są tylko ogarnieci gracze.

Jest to serwer typu KM

INFO v1


- Sa Gildie
- Oraz równoznaczne gildie
- Zadaniem wszystkich gildi jest
zbudowanie zamku
- Beda Wojny Które odbeda sie w Określonym terminie!
- Trzeba zwyciezyc
- Za wygrana wojne będzie NAGRODA



INFO v2

Drop z STONE
Owce wybuchają !!
TnT rozwala obsydian,wode i lawe



INFO v3

Dodano Skrypty:
- Pokazywanie HP przeciwnika
- Krew
- HP nad graczem!
Specjalne Tereny Drzewa
Dodajemy je Sami!



Administracja ;

Włascicielciciel - amakuax
Administrator - Drycan
Technik - Hard


Aby dostać się na serwer
trzeba umieć współpracować w
grupie, oraz tez, być ; ogarniętym
posiadać Sprawne Mikro oraz TS3
Nalezy wysłać podanie według podanego
poniżej wzoru

||
||
\/



=========================================

Nick z MC:
Wiek:
Czas spędzany na serwerze:
Wersja od której grasz w MC:
Czy potrafisz Współpracować:
Ortografia w skali 0/10:
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:

========================================
=

Rekrutacja otwarta do 12.01.2014r.
do godziny 19:30


IP TS3 : s1.pixelteam.net:9996

Proszę by po zamkni&ęciu rekrutacji
na forum online, aby mogliśmy mogli sie z
wami skontaktować

Uwaga!

Razem mamy tylko 84 wolnych miejsc,
+ jest juz Lider.
Więc bardzo duże duże wymagania.

Kto nie ma 50 posów
podania pisaćna PW
W razie jakich kolwiek
pytan prosze pisać na PW


Filmik z 1 edycji dawno temu a teraz serwer bedzie o wiele lepszy!!!...

:ninja: :rolleyes: :ninja:


Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z MC: TheLanser / Patriczi / MatissMaster
Wiek: 13/13/13
Czas spędzany na serwerze: 3h/2h/3h
Wersja od której grasz w MC: 1.6.4/1.7.4 wszystkie
Czy potrafisz współpracować: Ta
Ortografia w skali 0/10: 9/10 /8/10 9/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: My będziemy liderami ,ale ta.]

 

 

 

Kiedy start?

 

EDIT. sry nie doczytałem ,że trzeba mieć 14 lat ....

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Nick z MC: Harger
Wiek: 15
Czas spędzany na serwerze: cóż dziennie 5h (szkoła) w wolne np. sob ,niedz. 6-7h:)
Wersja od której grasz w MC: 1.2.5 ale solidnie od tego czasu :)
Czy potrafisz współpracować: Jasne :D
Ortografia w skali 0/10: 8 :) każdy się myli ^^.
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Jeśli on bedzie w porządku wobec drużyny.

 

 

@down od 14+

Do KamikadzaaaPL nie rób wyjątków nie chcę na serwerze dzieci jak chyba wiekszość...

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Nick z MC: iDeFree
Wiek:13
Czas spędzany na serwerze: 2h
Wersja od której grasz w MC:1.3.2
Czy potrafisz współpracować:Potrafię.
Ortografia w skali 0/10:8/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak.

Pomogłem? Daj LIKE

 

example1.png

Opublikowano

Dodani:

TheLanser

Patriczi

MatissMaster

Harger

iDeFree

 

 

 

 

 

 

(Mozecie wejsc gdy serwer wystartuje!)

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Dodani:

TheLanser

Patriczi

MatissMaster

Harger

iDeFree

 

 

 

 

 

 

(Mozecie wejsc gdy serwer wystartuje!)

Nie wierze zrobileś to -.- cytuje ''Mam zaszczyt zapowiedzieć serwer,

na którym będziesz chciał zagrać.

 

Będzie na nim panowała miła atmosfera

i będą tylko ogarnięci gracze.'' Powodzenia stary zobacze do startu jak wypadnie juz widze te krzyki na ts'sie.

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

 

Siemanko :D

 

 

[Zapowiedz]

 

 

 

 

 

 

Eb8kRPh.jpg

 

 

Mam zaszczyt zapowiedzieć serwer,

na którym będziesz chciał zagrać.

 

Będzie na nim panowała miła atmosfera

i będą tylko ogarnięci gracze.

 

Będzie to serwer typu KM

 

INFO v1

 

 

- Są drużyny

- Rózne Gildie

- Zadaniem obydwóch Gildi jest

zbudowanie zamku

- Będą wojny, które odbędą się

w określonym terminie

- Trzeba zwycieżyć

- Za wygrana wojnę będzie NAGRODA

 

 

INFO v2

 

Drop z STONE

Owce wybuchają !!

TnT rozwala obsydian,wodę i lawę

 

» Administracja «

 

Właściciel - amakuax

Administrator - Drycan

Technik - Hard

 

Aby dostać się na serwer

trzeba umieć współpracować w

grupie, ć ń, być ogarniętym

posiadać mikro i TS 3

należy złożyć podanie według

poniższego wzoru

||

||

\/

 

 

=========================================

 

Nick z MC:

Wiek:

Czas spędzany na serwerze:

Wersja od której grasz w MC:

Czy potrafisz współpracować:

Ortografia w skali 0/10:

Czy potrafisz się podporządkować liderowi:

 

=========================================

 

Rekrutacja otwarta do 12.01.2014r.

do godziny 19:30

 

 

IP TS3 : Podamy Wkrótce

 

Proszę być po zamknięciu rekrutacji

na forum online, abyśmy mogli się z

wami skontaktować.

 

Uwaga!

 

Razem mamy tylko 84 wolnych miejsc,

+ jest już Lider.

Więc będą duże wymagania.

 

Kto nie ma 50 postów

podania pisać na PW

W razie jakich kolwiek

pytań proszę pisać na PW

 

 

 

Nick z MC: FloorQQ

Wiek: 14

Czas spędzany na serwerze: 2-3h

Wersja od której grasz w MC: od 3 lat :)

Czy potrafisz współpracować: Jasne :D

Ortografia w skali 0/10: 8/10 Mogę się pomylić .

Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Jeżeli on będzie w porządku do mnie :)

2115

Opublikowano

Nick z MC:akka
Wiek:15
Czas spędzany na serwerze:Rano - Wieczór
Wersja od której grasz w MC:Od 1.3?
Czy potrafisz współpracować:Tak
Ortografia w skali 0/10:Perfekcyjna :)
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak :)

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nick z MC: Psychopata
Wiek: 18
Czas spędzany na serwerze: 24/7 :)
Wersja od której grasz w MC: od wprowadzenia paska głodu
Czy potrafisz współpracować: jasne ,że tak ;)
Ortografia w skali 0/10: 8/10 każdy popełnia błędy (PS:jestem wzrokowcem ;))
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak ;>

 

Pozdrawiam Psychopata ;)

Opublikowano

Nick z MC:kubapusia
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze:6-5h
Wersja od której grasz w MC:Alphy
Czy potrafisz współpracować:Tak.
Ortografia w skali 0/10:10/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak.

Podanie kolegi:

Nick z MC:miko

Wiek:14
Czas spędzany na serwerze:4-3h
Wersja od której grasz w MC:Alpha
Czy potrafisz współpracować:Tak
Ortografia w skali 0/10:10/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak.

Opublikowano

FloorQQ

akka

Psychopata

kubapusia

miko (<Sorki nie zobaczylem>)

 

Dodani!!!

 

Po starcie serwera mozecie wejsc :)

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick z MC: Kunik
Wiek: 16
Czas spędzany na serwerze: 4-6h
Wersja od której grasz w MC: Od Alpha
Czy potrafisz współpracować: Tak : )
Ortografia w skali 0/10: 9.9
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Oczywiście :D

Opublikowano

Nick z MC: Kunik
Wiek: 16
Czas spędzany na serwerze: 4-6h
Wersja od której grasz w MC: Od Alpha
Czy potrafisz współpracować: Tak : )
Ortografia w skali 0/10: 9.9
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Oczywiście :D

Dodany

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick z MC: Stillah
Wiek: 19
Czas spędzany na serwerze: 3-4h . Zależy od klimatu . Jak fajny to i nawet więcej .
Wersja od której grasz w MC: nie pamiętam , ale chyba 1.3
Czy potrafisz współpracować: Raczej tak . Z poprzednich KM dobrze było ;D
Ortografia w skali 0/10: 9/10 . Czasami błędy robię :)
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:
Tylko jeśli lider dobrze dowodzi i jest tolerancyjny :)

Opublikowano

Nick z MC: Stillah

Wiek: 19

Czas spędzany na serwerze: 3-4h . Zależy od klimatu . Jak fajny to i nawet więcej .

Wersja od której grasz w MC: nie pamiętam , ale chyba 1.3

Czy potrafisz współpracować: Raczej tak . Z poprzednich KM dobrze było ;D

Ortografia w skali 0/10: 9/10 . Czasami błędy robię :)

Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tylko jeśli lider dobrze dowodzi i jest tolerancyjny :)

 

Stillah Dodany!

MrKenoriTV Dodany!

poler661 Dodany!

SirTomato Dodany!

 

Wszelkie informacje odnosnie serwera zostana zdradzone jutro o 19:30 lub wczesniej!

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick z MC: Limeys
Wiek: 13
Czas spędzany na serwerze: 2h
Wersja od której grasz w MC: Od początku Alphy
Czy potrafisz Współpracować: Tak
Ortografia w skali 0/10: 9,5/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak

Pisze za kolegów ( patriczi,matissmaster,toster00,neura ) ,więc proszę o dodanie :C ,bo szukamy fajnego serva do klepy.

Nick mc : Neura

Wiek : 13

Czas spędzany na serverze : 2h

Wersja od której grasz w MC: 1.2.5

Czy potrafisz współpracować : Tak

Ortografia 7/10

Czy potrafisz się podporządkować liderowi : Tak

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Nick z MC: Mentos
Wiek: 15 lat
Czas spędzany na serwerze: Jak najwięcej
Wersja od której grasz w MC: 1.4.7
Czy potrafisz Współpracować: Tak
Ortografia w skali 0/10: 9/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak

Opublikowano

Nick z MC: Ascerton
Wiek: 17
Czas spędzany na serwerze: 3/4h
Wersja od której grasz w MC: Nie pamiętam
Czy potrafisz Współpracować: Tak
Ortografia w skali 0/10: 9/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:
Tak

Opublikowano

Nick z MC:En0iR
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze:Zależy od dnia,mam naukę i wiele innych obowiązków,jak pewnie większość.Weekendy: 4h,dni w tygodniu około 2h
Wersja od której grasz w MC:Beta 1.3_03 czy jakoś tak :D
Czy potrafisz Współpracować:Sam siebie nie oceniam,lecz chyba...Powiedzmy że tak.
Ortografia w skali 0/10:Każdy popełnia błędy,9/10
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak

Opublikowano

Nick z MC: xxPatryk114
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze: 3h
Wersja od której grasz w MC: beta 1.8
Czy potrafisz Współpracować: Potrafie
Ortografia w skali 0/10: 9
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Oczywiscie

Opublikowano

Dodani:

Neura

Limeys

patriczi

matissmaster

toster00

neura

Mentos

Ascerton

En0iR

xxPatryk114

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...