Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.4]Groszkowa Kraina - SurvBuild [Autorski][NOWOŚĆ]


TurboGroszek18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat do zamknięcia.

 

Robie nowy serwer w stylu kwadratowej masakry sezon 4 lub 6 jeszcze pomyśle, czy na modach, czy nie. W każdym razie dam nowy temat z rekru na whitelist. Więcej info na pw. TARCZA! :D

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

serwer na 1.3 widze . siema xD


@DOWN:


Aaa to sorka ;d . Zazwyczaj siedzę na 1.6.4 bo tam wszystko bez zarzutu działa :D

Opublikowano

On jest na 1.7.2/1.7.4 tylko jak się jest na 1.6.4 to pokazuje 1.3 :D

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

@ref

 

Planuje zrobić serwer na modach, ale w przyszłości. Musze mieć do tego lepszą maszynę i mody na 1.7.x :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

Niestety ale funduszy za mało i po drugie nie ma sensu utrzymywać maszyny 20-30 slotowej skoro gra max 6 osob :D

 

Jeśli będzie branie zwiększę sloty :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

Ciekawy pomysł, ale mało slotów nie zachęca, chyba że na jakiś serwer z whitelistą to prędzej tyle slotów

MINECRAFT LOGIC

mca.png

Opublikowano

Planuje go przerobić na coś w stylu a'la masakra bo widze że to nie ma brania. Wtedy w tym temacie będzie rekru i zrobie TeamSpeaka :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

Ref. Za tydzien zmieniam hosting na lepszy z własnym IP :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Temat do zamknięcia.

 

Robie nowy serwer w stylu kwadratowej masakry sezon 4 lub 6 jeszcze pomyśle, czy na modach, czy nie. W każdym razie dam nowy temat z rekru na whitelist. Więcej info na pw. :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...