Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

eko-techcraft[1.6.4][MODY][TS3][FORUM][WWW][NON-PREMIUM][PvP ON][GREGTECH]


Friko14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oddano do użytku (oprócz mapy głównej)

- Quarry

- Laser (IC2)

- Mining Turtle

- Advanded Mining Turtle


Zablokowano stawianie land markow żeby ograniczyć obciążenie serwera.

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWER ZALOWY polacy z anglii i innych krajow nie moge wejsc na serwa pzdr admin ludzi tracicie

na dzien dzisiejszy nie planujemy zapraszac graczy z innym ip niz polskie

Opublikowano

jeżeli lubisz:

 

- czekać za adminem, aby przydzielił Ci działkę

- cofające klocki

- dziesiątki zlagowanych moobów spawniacych Ci się na "buzie"

- stać nad quarry i innymi maszynami (chunk loader wszelkiego typu zablokowany)

- internetowych cwaniaków- pupilków adminów

 

 

to koniecznie musisz tam zagrać, w przeciwnym razie omijaj serwer z daleka

3912274470.png

Opublikowano

jeżeli lubisz:

 

- czekać za adminem, aby przydzielił Ci działkę

- cofające klocki

- dziesiątki zlagowanych moobów spawniacych Ci się na "buzie"

- stać nad quarry i innymi maszynami (chunk loader wszelkiego typu zablokowany)

- internetowych cwaniaków- pupilków adminów

 

 

to koniecznie musisz tam zagrać, w przeciwnym razie omijaj serwer z daleka

Jak ci się nie podoba to nie zmuszamy do grania, możesz grać na SP, lub zrobić samemu serwer.

 

Nie rozumiem tylko jednego co ci nie pasuje:

- internetowych cwaniaków- pupilków adminów

U nas każdy jest równy, złamie regulamin to ponosi karę i nie ważne czy z nim gadamy na TS3/Skype czy tylko piszemy na czacie.

W przypadku urojeń proszę się skonsultować z lekarzem.

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

Opublikowano

@moretaste

Nie chcę nikogo bronić ale chunk loading i respawnujące się bloki to konieczność, bo MC został napisany jednowątkowo, więc serwer nie obsługuje więcej niż 1 rdzenia procesora co jest bardzo uciążliwe i właśnie to wymusza te akcje, bo często maszyny na których stoją serwery mają po 4-8 rdzeni a serwer i tak je zlewa i idzie tylko na 1.

Więc nie jest to wina administracji, tylko gości co MC napisali. Była i jest modyfikacja TickThreading umożliwiająca obsługę wielu rdzeni ale w tej chwili z powodu tego co MOJANG zrobił autor musi ją calutką przepisać nad czym pracuje już od początku 1.6 ale na razie bez skutku, a puki ona nie powstanie na większości serwerów modowanych brak chunk loadingu i respawniące klocki to przykra konieczność.
PS. Nie jestem z administracją tego serwera, ale takie zrzucanie winy za coś na co na 100% nie mają wpływu pali w oczy...

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

Powiem tak serwer jest bardzo dobry, grałem tam kiedyś i też było fajnie lecz na serwie dla mnie jest tak jakoś smutno, na chacie jest ok ale ogólnie tak mało współpracy między graczami wiem, że tego niestety nie da rady tego zmienić no ale cóż jest jak jest ale i tak jest dobrze. Serwer polecam jak najbardziej bo jest to jeden z najbardziej dopracowanych serwerów na modach jakie widziałem a widziałem ich wiele.

 

Pozdrawiam Toxic325

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...