Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienić żeby zmieścić się w cenie?


Orł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za 9zł to prawie jak za darmo :D

Nawet jak się klips urwie, to weźmiesz klamerkę i przypniesz, ew agrafką ^^

No wiesz, 9 zł to dwa piwa :p ale zaryzykuję :v dobra dzięki za pomoc chyba wszystko git, jeszcze jedno pytanie muszę kupić listwę przeciw napięciową bo w mojej okolicy często są skoki napięcia w zimę i urywa naglę prąd ;/ obojętnie jaką można czy są jakieś konkretne dobre?

Opublikowano

Okej, temat do zamknięcia ;)

 

@Edit

 

Aaaa i jeszcze jedno, myszka... muszę nową myszkę kupić bo aktualna się rozpada i scroll już nie działa ;-; jakaś za 100zł dobra się znajdzie ?

Opublikowano

@ref ;/ potrzebuje bo na innych forach to patrzyłem podawali dziwne kształty, jakieś jebane wzorki a żadnej normalnej nie było.

Opublikowano

A nie czasem GX78?

http://www.morele.net/mysz-natec-genesis-gx78-nmg-0501-618820/

ta o, i czy ona nie jest na lewą rękę ?

Jest 77 i 78, myślałem, że 78 będzie droższa.

Jest praworęczna i całkiem niezła, w swojej cenie raczej nic jej nie przebija.

Tu masz jej opis i więcej zdjęć w lepszej rozdziałce.

http://natec-MPCforum.com/MYSZ_NATEC_GENESIS_GX78_DLA_GRACZY_LASER_5670DPI/id9/pidZ16016.html#tab=description

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

Jest 77 i 78, myślałem, że 78 będzie droższa.

Jest praworęczna i całkiem niezła, w swojej cenie raczej nic jej nie przebija.

Tu masz jej opis i więcej zdjęć w lepszej rozdziałce.

http://natec-MPCforum.com/MYSZ_NATEC_GENESIS_GX78_DLA_GRACZY_LASER_5670DPI/id9/pidZ16016.html#tab=description

Okej to biorę ją, zmyliło mnie to drugie zdjęcie na morelach, zobacz je :v a i ostatnia rzecz :D podkładka jakaś za 2/3 dychy się znajdzie normalna czy nie ?

 

@edit

znajomy mi polecił

http://www.morele.net/sluchawki-creative-hs-800-fatality-gaming-51mz0310aa001-138470/

i pytanie czy one są git bo podobno bardzo dobre, czytałem też komentarze i niby dobry dźwięk i mikrofon. Sennheiser'y nie są dostępne na morelach ;-;

Opublikowano

Do laserowej może być ta.

http://www.morele.net/podkladka-a4-tech-x7-professional-game-mouse-a4-x7-801mp-529629/

Te słuchaweczki są denne, mikro się rozpada i są słabe, jak wszystkie "gamingowe" do 200zł z mikro.

Jak nie ma, to poszukaj jakiś Superluxów.

A lol i są jednak dostępne :D a jak otworzyłem koszyk pokazało że nie ;-; mam pytanie co to jest ten sposób mocowania DJ? i po tym można zamknąć :3

Opublikowano

Chodzi pewnie o to, że obydwie słuchawki można wypiąć z pałąka.

Ale bezsens :v dobra dzięki za pomoc wszelaką co ja bym bez was zrobił <3

Closee :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...