Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienić żeby zmieścić się w cenie?


Orł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem, otóż złożyłem sobie kompa za 3k i zapomniałem o windowsie ;-;

Nie mam pojęcia co zmienić aby zmieścił się windows za 350zł w tym zestawie i by było równe 3k.

 

Link do zestawu:

http://www.morele.net/inventory/info/osMcUx/

a tu windows

http://www.morele.net/microsoft-windows-7-home-premium-sp1-pl-64-bit-oem-gfc-02062-377358/

Help :3

Pozdrawiam

Opublikowano

Popraw link, bo dałeś dwa windowsy :_;

Oh god jak ja to zrobiłem :v

 

Mniejsza, już poprawiłem.

Opublikowano

Nie dałeś chłodzenia, zbytnio nie pokręcisz, z tą obudową też nie za wesoło. Daj przede wszystkim R9 270X, podobnie wydajny a sporo tańszy.

 

 

Wyjeb windowsa i pobierz :)

Nie popieramy piractwa.
YGsMv3q.jpg
Opublikowano

 

Nie dałeś chłodzenia, zbytnio nie pokręcisz, z tą obudową też nie za wesoło. Daj przede wszystkim R9 270X, podobnie wydajny a sporo tańszy.

 

 

Nie popieramy piractwa.

 

A ktoś mówił że ja kręcił będę? Sprawdzę benchmarki tej 270x

@edit

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-270X-vs-GeForce-GTX-760

niby nie wielka różnica ale jednak... a coś z gtx'ów może się równać z 760 a być tańsze?

Opublikowano

Tak ale kupowanie winowsa i pobieranie to to samo -,- tylko, że nie płacisz w chuj kasy za zbugowany system :), może nie popieracie piractwa ale wiele osób na tym forum tak mówi, jak chcesz moge na PW dać Ci link do windowsa. :)

Opublikowano

Tak ale kupowanie winowsa i pobieranie to to samo -,- tylko, że nie płacisz w chuj kasy za zbugowany system :), może nie popieracie piractwa ale wiele osób na tym forum tak mówi, jak chcesz moge na PW dać Ci link do windowsa. :)

Link możesz dać, ale to nie to samo. Zbugowany czemu niby?

Opublikowano

GTX660, skoro nie będziesz kręcił, to po kiego Ci procesor z K i płyta pod OC?

Składany był tu na forum i jasno mówiłem że nie będę kręcił ;-;

 

Jakby mógłby ktoś poprawić, żeby nie było pod kręcenie i może nawet taniej wyjdzie to bym był wdzięczny.

Opublikowano

Na pewno haswell? podobno niezły grill z niego :v

I teraz problem, ta buda co ją miałem jest niedostępna Silentium PC brutus pure black... jaką polecasz?

 

@edit

Ta może być?

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-m23-pure-black-spc090-580233/

//Linki wychodzace kodujemy.

Opublikowano

Bez podkręcania Huski taka sama grzałka, co ten, który ty podałeś, a wydajność zawsze większa + kilka innych bajerów związanych z chipsetem.

Budę możesz wziąć Zalmana z3 Plus, albo jakąś inną typu n200, po tych cięciach wyjdzie Ci kilkaset zł tańszy zestaw, mógłbyś zamiast 660 dać 770, to wtedy przez najbliższe ładne kilka lat nie trzeba będzie nic zmieniać :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Bez podkręcania Huski taka sama grzałka, co ten, który ty podałeś, a wydajność zawsze większa + kilka innych bajerów związanych z chipsetem.

Budę możesz wziąć Zalmana z3 Plus, albo jakąś inną typu n200, po tych cięciach wyjdzie Ci kilkaset zł tańszy zestaw, mógłbyś zamiast 660 dać 770, to wtedy przez najbliższe ładne kilka lat nie trzeba będzie nic zmieniać :P

Nie zmieściłbym się w limice :p

Tak to finalnie wygląda:

http://www.morele.net/inventory/info/aU0OOV/

Jest ok ?

Opublikowano

Tak, mógłbyś zamiast antywirusa lepsze słuchawki kupić, ja jadę ciągle na tym z Windowsa i jeszcze nic nie złapałem :P

A podasz jakieś :D bo były tam, że promocja od czegoś i tak samo z antyvirem

Opublikowano
http://www.morele.net/sluchawki-sennheiser-hd-202-ii-318256/

Ja je mam i są bardzo fajne, dobry dźwięk, wykonanie tak samo, długi kabel, więc nie wyrwiesz go wstając z krzesła i są idealne do muzyki :P

 

One bez mikrofonu ;/ a jakieś z mikrofonem polecasz?

Te
http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-plantronics-gamecom-780-86051-05-458807/
albo te
http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-creative-sluchawki-hs-850-draco-51ef0360aa000-364651/

które lepsze? mi się wydaje że te gamecom ale pewny nie jestem.
Opublikowano

Okejeczky, to te słuchawki i jakie mikro? bo kolega coś mi za 7 zł pokazywał ale czy za 7zł coś dobrego może być?


Okejeczky, ale jakie mikro? bo kolega mi pokazał jakieś za 7 zł ale czy za 7 zł może być dobre?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...