Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs - Pokaż swoje umiejętności !


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1389623171-U336505.png

Witajcie! Z okazji zimowych ferii, razem z CrossplaneR, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który podzielony jest na dwie kategorie, tak, aby każdy z Was mógł się wykazać w tym, w czym jest dobry ;)

Prace umieszczamy w tym temacie.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

Czas trwania konkursu - 18.01.2014 - 16.02.2014(włącznie)

 

1389623336-U336505.png

 

Kategoria pierwsza

 

 Kategoria ta polega na nakręceniu jakieś ciekawej akcji/fraga lub zmontowaniu kilku ujęć swoich fragów, tzn. fragmovie. Wszystkie chwyty dozwolone, lecz każdy plagiat będzie karany.

 

Kategoria druga

 

 Kategoria druga polega na zrobieniu ciekawego art'a wykonanego w dowolny sposób. Może być to wykonanie ręcznie, poprzez program itp. Art ma być o tematyce gry Battlefield(dowolna cześć).

 

1389623364-U336505.png

 

Kategoria pierwsza

 

1. 9-AwardImgMaster-1361138078.png + -15% z paska ostrzeżeń

2. -10% z paska ostrzeżeń

3. -5% z paska ostrzeżeń

 

Kategoria druga

 

1. 8-AwardImgMaster-1361138012.png/9-AwardImgMaster-1361138078.png + -15% z paska ostrzeżeń

2. -10% z paska ostrzeżeń

3. -5% z paska ostrzeżeń

 

1389623261-U336505.png

 

1. Konkurs trwa od 18.01.2014 do 16.02.2014(włącznie)

2. Zakaz umieszczania plagiatów = kara 5%, 3 dniowy ban oraz wykluczenie z konkursu

3. Każdy użytkownik może oddać po jednej pracy w obu kategoriach

4. Prace umieszczamy w tym temacie

5. Każdy inny post pod tym tematem będzie karany ostrzeżeniem w wysokości 5%

6. Pytania odnośnie konkursu, można zadawać tutaj

 

Moderator działu Battlefield zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnej chwili.

 

1389623308-U336505.png

 

Czaka oraz CrossplaneR

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kategoria pierwsza, filmik możliwe, że jeszcze lekko przerobię, ale póki co niech jest.

@Edit.

Wersja 2 filmiku (zmieniony koniec)

Wersja 3 (equalizer)

Polecam oglądać na yt, bo na MPC jest tylko 720p.

436951440626370320491.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kategoria pierwsza.

Mój pierwszy "poważny" montage. Mimo problemów z internetem udało mi się coś nagrać (dzisiaj była naprawa). teraz Wam przedstawiam filmik. Enjoy !

Opublikowano

Art - moja wersja znanego screenshota.

 

51if.jpg

 

 

Dla ciekawych (bo zawsze są pytania):

Technika - ołówek grafitowy 7B, HB i 3H na papierze.

Wymiary - 297mm x 411mm.

Czas pracy: 42 h 25 min (14:25 na szkic i 28:00 na cieniowanie).

 

Ewentualne -% (a nuż się trafią) prosiłbym przekazać użytkownikowi @tmmtta jeśli jest taka możliwość - po co się mają marnować.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Fragmovie ode mnie ;)

 

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...