Skocz do zawartości

Epik z +0 do +1 (100% ulepszenie?)

ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Ulepszyłem tyle co stalke z +9 na epika +0 i chcę go ulepszyć do +1, wiem że wcześniej była szansa na spalenie ale teraz podobno jest 100%, to prawda?

Ulepszać u zwykłęgo kowala? Mam tylko 1 zwój wojny dlatego mi szkoda go ;/

Oczywiście oczekuje tylko wypoweidzi graczy, któży na globalu GF w najbliższym czasie ulepszali tą zbroję.

Od jakiegoś czasu na PL'u każdy item ma 100% na +1. Nw czy epiki można ulepszać u zwykłego kowala. Może spróbuj poszukać coś na wiki :) Nie wiem, życzę powodzenia, ale gwarantuje 100%, że na +1 ulepsza.

43369300000377166331.png

''Mimo, że do celu jeszcze daleko, szczęśliwy jestem, że jak na razie dotąd doszedłem..'' ♥

Alien2(Reaktywacja) -> Erratum

Jeżeli widzisz ostrzeżenie [ Zatwierdzenie żeby ulepszyć ], że przedmiot może zostać zniszczony to znaczy, że spalenie jest możliwe.

Jeśli jednak okienko nie wyskoczy, to od razu Ci ulepszy,

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Epik z +0 do +1 (100% ulepszenie?)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...