Skocz do zawartości

Błąd z aplikacją Sim City 1006.

MistrzC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziś zakupiłem sobie SimCity (późno ale kiedyś trzeba ;p ) i mam problem. Grę kupiłem przez internet więc nie mam płyty. Gdy odpalam grę wyskakuje mi taki błąd "niepowodzenie alokacji 889192514 bajtów pamięci. Nastąpi wyjśćie z simcity. [1006]" Nie wiem co to oznacza i nie wiem też czy ta gra w ogóle mi pójdzie na mój PC. Moja karta graficzna to nVIDIA GeForce 210,sterowniki są zaktualizowane do najnowszej wersji (332.21) RAM - 2GB czyli mieszczę się pod wymagania. Dodam też że na początku pojawiła mi się informacja że moja karta jest nowsza od minimalnej ale jest za wolna i mogą wystąpić problemy. Proszę o szybką pomoc! :)

xrdj.jpg

Posiadam ten sam problem, natomiast mam 4 GB RAM-u oraz Kartę graficzną ATI Radeon™ HD 5670 , liczę na rzetelną pomoc w tej sprawie. (Gra zakupiona w sklepie w pudełku z płytą)

jeśli masz jeszcze ten problem to odinstaluj i zainstaluj SimCity na innym dysku,mi pomogło :)

xrdj.jpg

• 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Błąd z aplikacją Sim City 1006.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...