Skocz do zawartości

Szukam ekipy na nowy serwer

hercio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Tak jak w temacie szukam ogarniętych ludzi do stworzenia serwera muonline. Głownie chodzi mi o programistów którzy doradzą i zabezpieczą serwer. Dawniej stawiałem serwer "MuDragon" v. 97d+99 ale chyba mało ludzi już pogrywa na tej versji a więc myśle o stworzeniu czegoś nowego s2, s4 .. do ustalenia. Serwer postawiony byłby w domu sprzęt:

- 4 giga ram

- procesor 3200ghz athlon

Będe chciał powiększyć procka do 2x 3ghz,

Lącze:

- 100 mega mogę przeznaczyć ok 70

- upload 80 mega tutaj mogę udostępnić ok 60 mega.

Przewidywany start serwera to luty br.

Oczywiście serwerek bdzie stał 24/7h.

Jeżeli masz czas i chęci zapraszam na gg://1952197 w celu ustalenia szczegółów.

Dzięki za wypowiedzi

Ale postanowione stawiam go na kompie w grę nie wchodzi vps, dedykt...

Nie wiem czemu komp ma mi padać co chwile ? dobre chłodzenie, zabezpieczenia no i jazda.

Pytanko, na jakiej versji opłaca się stawiać serwer? bo jak pisałem 97d+99 to już oldschool i ludzie teraz grywają na wyższych wersjach.

Dobra widać że myślicie że serw będzie ostro zlagowany i radzicie mi dedykta.. przy ok 200 online jak miałem graczy nikt nie narzekał na lagi a stawiałem go na gorszym kompie. Tak więc jeżeli ktoś ma pisać teksty typu "a co do dedyka to jak nie chce go mieć to nie stawiaj serva, no chyba że chcesz sobie z kolegami pograć" To bardzo proszę o nie udzielanie się w tym tamacie.

Zapewniam że serwer nie będzie zlagowany i postoi troszkę czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szukam ekipy na nowy serwer   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...