Skocz do zawartości

[Zostanę] Sponsorem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, otoz mam bd dobra maszynke, a chcialbym ja wykorzystac i cos jeszcze dorobic wiec oferuje sie Wam drodzy uzytkownicy jako sponsor :)

Co oferuje

-Bardzo dobra maszyne,

-Zabezpieczenia, nie jakies gowna uwierzcie na slowo :) ( dowody moge podac na gg)

Oczekuje:

-40% z is'u

-Profesjonalnego projektu

-1 osoba w teamie minimum 18 lat.

-Zgrany zespol, nie chce widziec zadnych rekrutacji na GM - najwazniejsze

-100% skonczone pliki wszystko, wrzucic na dedyka i start.

- pelnych praw na serwerze.

NIEAKTUALNE!!!!!!!

GG 44300846

Pozdrawiam .Ardi

Big xeon e3? łał

Dedyk z dyskiem 2x 1TB SSD ? Niby skad?

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Tak jak każdy używał ht , to potem każdy ovh .. teraz każdy na sprinta się przerzucił ? .. Co prawda dobra serwerownia support też lepszy niż w Ht , ale aż takich bogów z nich bym nie robił.. Mówię o tym - -Zabezpieczenia, nie jakies gowna uwierzcie na slowo :) ( dowody moge podac na gg)

@topic , nie znam kolegi - neutral.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Ja tam bym nie skorzystal oczekujesz 100% skonczone pliki jak dla mnie cos tu smierdzi

dziwisz sie ? jak ja bede sponsorowal dedyka tez bede wymagac 100% albo 99% jezeli mam dac dedyka za 1000zl to musze wiedziec, ze to dobra inwestycja :) i bede mial zamiaru czekac az ktos laskawie odbuguje pliki na moim drogim dedyku :D (juz raz czekalem potem serw sie skonczyl a ja mialem tego technika w glebokim powazaniu)

Ja tam bym nie skorzystal oczekujesz 100% skonczone pliki jak dla mnie cos tu smierdzi

Smierdzi Ci cos ze nie mam zamiaru sponsorowac ludzi ktorzy nie maja skonczonych plikow ? Mnie zalezy na czasie...

Placi wymaga. Logika.

Prawda.

Tak jak każdy używał ht , to potem każdy ovh .. teraz każdy na sprinta się przerzucił ? .. Co prawda dobra serwerownia support też lepszy niż w Ht , ale aż takich bogów z nich bym nie robił.. Mówię o tym - -Zabezpieczenia, nie jakies gowna uwierzcie na slowo :) ( dowody moge podac na gg)

@topic , nie znam kolegi - neutral.

Bogow nie robie, ale tez dodaje zabezpieczenia od siebie...

Do tego pisze "sterownia" zamiast serwerownia. Ogarnij się człowieku i wątpię by w SDC dali Ci 2x 1TB SSD...puknij się w główkę. Jak każdy typowy dzieciak chcesz cyferkami w specyfikacji sprzętu zwojować świat. Zejdź na ziemie.

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

@Szanowny UP.

Na szybko pisalem...

I od dzieci nie wyzywaj jesli kogos nie znasz..

Jesli nie wierzysz to nie wierz, mnie to wisi :) Osoby ktore podejma wspolprace to sie przekonaja.

Ja nie mam zamiaru pisac Ci jak zalatwilem ow sprzet po to nie spowiedz, a Ciebie to powinno gowno interesowac.

ps: Z tego co wiem to kombajny funkcjonuja w sierpniu wiec, wypierd**aj jesli Ci sie cos nie podoba :)

@hool Niedlugo nie bd bez sensu :D... Hajsu troche dostalem, wiec mam zamiar go rozmnozyc, by wreszcie zrobic wlasny projekt bez sponsorow :D

Pozdrawiam Ardi,

@SZANOWNY PANIE MODERATORZE, powiedz mi gdzie tu jest offtopic ? gdzie tu jest spam ? Ja tu odpowiadam uzytkownikowi @Up na to co napisal, wiec nie rozumiem owego warna ?

A skoro wreszcze odwiedziles temat, to moze go zamkniesz, o co prosilem kilka dni temu...

Oj kolego, nawet mnie nie znasz, nic nie wiesz, a sie wypowiadasz.

Moze uzasadnisz to co napisales? "Znowu", poprosze o dowody.

Tez moge wejsc w jakis Twoj temat i napisac ze oszust, mimo ze Cie nie znam.

a co? znowu będziesz rozdawał kolegom itemy z navi żeby dali ci do buzi ?

Nie opisuj swojego dziecinstwa...

jak pisalem wyzej, temat juz dawno powinien byc zamkniety!

ps : Kombajnik, ze ktos jest w czyms od Ciebie lepszy, nie uwazam sie za takiego ale widac ze zazdrosc u Ciebie to wielki negatyw ze nasylasz na mnie swoich przydupasow :)

"- pelnych praw na serwerze."

a co? znowu będziesz rozdawał kolegom itemy z navi żeby dali ci do buzi ?

Nie polecam chłopaka

jego dedyk jest opłacony na 5 minut po starcie :)

Skoro maszyna jest jego, to dlaczego chciałby pełne prawa na serwerze, aby rozdać navi?

Wybacz, znam tego pana bardzo długo, jest on dobrym administratorem, nikomu nic nie rozdał. ;)

Co do dedyka, nic o nim nie wiesz, tak więc możesz już wyjść z tego tematu.

Znajdź sobie podstawę argumentów, a potem zaczynaj pisać, bo jak widzę Twoje smuty to żal mi się robi.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zostanę] Sponsorem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...