Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LavaCube] Edycja 3 400 Slotow / 100 Graczy Online / Survival+Frakcje / Ogarnieta Administracja / Start 20:30 /


EFCEBE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklama.png




Survival


mc.lavacube.pl


PVP


Wylaczony X



20:30


Maximum 21:00






Rekrutacja na Helpera ON



Rekrutacja na Moderatora ON



Wzor Sami Wymyslacie.


Podania piszcie w Temacie.



http://www.youtube.com/watch?v=xcDBSWGwSLI&list=UUrI_kw9Wf1NybZmfF2loT6Q&feature=share&autoplay=1


HD


MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Jaka wersja ?

Wersja bedzie na 1.6.4, Poza tym jest napisane w temacie

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Jakoś nie widzę ;/

Jest napisane Wymagana Wersja 1.6.4....

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam, bo Jok3r go promuje, to pewnie fajny serwer. :D

 

@Wszedłem zobaczyć na poprzedniej edycji serwer, już wtedy wyglądało to okej, zobaczymy, jak będzie teraz. ;)

Czekam na start! :-)

Opublikowano

Moim skromnych subiektywnym zdaniem Lavacube, jest to jeden z najlepszych serwerów na jakich kiedykolwiek grałem.

Ogarnięci administratorzy, u których dominuje dojrzały, a nie jakiś tam wyimaginowany wiek. Warto zwrócić uwagę na raty serwera jak i jego maszynę oraz pluginy, wszystko zostało dopracowane, żadne aspekty serwera nie kolidują ze sobą, gra wydaje się obiecująca.

Według obiektywizmu moich kolegów grających na ów serwerze, są z niego zadowoleni, klimat na nim panujący jest wprost proporcjonalny do ilości osób grającym na nim. Z niecierpliwością wyczekuję następnej edycji, myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Dodam jeszcze, że grałem na naprawdę wielu serwerach, ale nie było w nich "tego czegoś". Jestem szczęśliwy, że mogę spędzić mój czas przy komputerze wśród wspaniałego kunsztu, jakim jest ten serwer.

 

Pozdrawiam Eurodos

eurodos.png

Opublikowano

Polecam, bo Jok3r go promuje, to pewnie fajny serwer. :D

 

@Wszedłem zobaczyć na poprzedniej edycji serwer, już wtedy wyglądało to okej, zobaczymy, jak będzie teraz. ;)

Czekam na start! :-)

 

 

co do startu Mozliwe jest ze bedzie o godzinie 20:50 Nie wyrobimy sie na 20:30

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Kiedy start? ;-)

tak jak mowilem, Bedzie opoznienie wlasnie wgralismy autorska mape, Jeszcze flagi i Startujemy

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam, super atomsfera :D


Zostanę Adminem na serwerze

Kontakt Skype: kedro15, albo pisać na prywatną wiadomość

Imie: Łukasz

Wiek: 18+


Dlaczego ty?: Siemka, jestem osobą, która zna się na serwerach minecraft. Orientuję się bardzo dobrze na komendach do wielu, różnych pluginów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą. Dziennie spędzam na różnych serwerach około 6 godzin. Potrafię rozmawiać z innymi ludźmi oraz w bardzo prosty sposób kontrolować innych graczy. Byłem wielokrotnie administratorem na różnych serwerach począwszy od Faction aż po Survival Games. Nie jestem osobą, która wykorzystuje swoje stanowisko do własnych celów. Nie jestem również osobą, która faworyzuje niektórych graczy. Każdy jest dla mnie równy. Zawszę, z chęciom pomagam innym, ale tylko w sposób pisemny, nie w rzeczowny, czyli "rozdawanie itemków". Jestem osobą komunikatywną, nie boję się wyzwań. Jestem także subiektywny, kieruje ludźmi według dobra serwera. Myślę, że z pewnością zasługuję, aby dołączyć do Twojej ekipy administracyjnej. W grze musi być konsensus, aby gracze mogli w łatwy sposób zapoznać się z serwerem, jak i równości w zdobywaniu tzw. "equipmentu". Czekam na rozpatrzenie wniosku.

Komendy 10/10
Serdecznie pozdrawiam
Eurodos

eurodos.png

Opublikowano

Polecam, super atomsfera :D

Zostanę Adminem na serwerze

 

Kontakt Skype: kedro15, albo pisać na prywatną wiadomość

 

Imie: Łukasz

 

Wiek: 18+

 

 

Dlaczego ty?: Siemka, jestem osobą, która zna się na serwerach minecraft. Orientuję się bardzo dobrze na komendach do wielu, różnych pluginów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą. Dziennie spędzam na różnych serwerach około 6 godzin. Potrafię rozmawiać z innymi ludźmi oraz w bardzo prosty sposób kontrolować innych graczy. Byłem wielokrotnie administratorem na różnych serwerach począwszy od Faction aż po Survival Games. Nie jestem osobą, która wykorzystuje swoje stanowisko do własnych celów. Nie jestem również osobą, która faworyzuje niektórych graczy. Każdy jest dla mnie równy. Zawszę, z chęciom pomagam innym, ale tylko w sposób pisemny, nie w rzeczowny, czyli "rozdawanie itemków". Jestem osobą komunikatywną, nie boję się wyzwań. Jestem także subiektywny, kieruje ludźmi według dobra serwera. Myślę, że z pewnością zasługuję, aby dołączyć do Twojej ekipy administracyjnej. W grze musi być konsensus, aby gracze mogli w łatwy sposób zapoznać się z serwerem, jak i równości w zdobywaniu tzw. "equipmentu". Czekam na rozpatrzenie wniosku.

Komendy 10/10

Serdecznie pozdrawiam

Eurodos

masz wielkie szanse jesli chodzi o helpera, Nad moderatorem musze sie jeszcze zastanowic ale raczej ci sie uda ;)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Podanie na Moderatora.

Wiek: 15lat (w trakcie mutacji)

Imię: Krystian

Nick:myszon987

Staż w minecraft: 3/4 lata

Ile gram na serwerze: Całą 4 edycje i 5 a teraz 6(zaczynam).

Co zrobisz opisz siebie:Tak chcę być modem ponieważ mam w pełni rozwinięte umiejętności w minecraft.

Znam cały serwer od długiego czasu i widzę prace administracji dlatego chcę jej pomóc w ogarnięciu serwera.Byłem administratorem nie jeden raz i wiem jaka to odpowiedzialność i praca.Nie jestem osobą która się chwali tylko robi to co musi i potrafi.Tworzę budowle z pasją i kreatywnością zachwycające nawet wielkich budowniczych.Znam komendy i pluginy na serwer Survival+Frakcje.Myślę że to na tyle więcej można się o mnie dowiedzieć w praktyce.

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

 

Podanie na Moderatora.

Wiek: 15lat (w trakcie mutacji)

Imię: Krystian

Nick:myszon987

Staż w minecraft: 3/4 lata

Ile gram na serwerze: Całą 4 edycje i 5 a teraz 6(zaczynam).

Co zrobisz opisz siebie:Tak chcę być modem ponieważ mam w pełni rozwinięte umiejętności w minecraft.

Znam cały serwer od długiego czasu i widzę prace administracji dlatego chcę jej pomóc w ogarnięciu serwera.Byłem administratorem nie jeden raz i wiem jaka to odpowiedzialność i praca.Nie jestem osobą która się chwali tylko robi to co musi i potrafi.Tworzę budowle z pasją i kreatywnością zachwycające nawet wielkich budowniczych.Znam komendy i pluginy na serwer Survival+Frakcje.Myślę że to na tyle więcej można się o mnie dowiedzieć w praktyce.

 

Jutro o godzinie 15:00 dowiecie sie wyniki swoich podan

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam, super atomsfera :D

Zostanę Adminem na serwerze

 

Kontakt Skype: kedro15, albo pisać na prywatną wiadomość

 

Imie: Łukasz

 

Wiek: 18+

 

 

Dlaczego ty?: Siemka, jestem osobą, która zna się na serwerach minecraft. Orientuję się bardzo dobrze na komendach do wielu, różnych pluginów. Jestem osobą rzetelną, pracowitą. Dziennie spędzam na różnych serwerach około 6 godzin. Potrafię rozmawiać z innymi ludźmi oraz w bardzo prosty sposób kontrolować innych graczy. Byłem wielokrotnie administratorem na różnych serwerach począwszy od Faction aż po Survival Games. Nie jestem osobą, która wykorzystuje swoje stanowisko do własnych celów. Nie jestem również osobą, która faworyzuje niektórych graczy. Każdy jest dla mnie równy. Zawszę, z chęciom pomagam innym, ale tylko w sposób pisemny, nie w rzeczowny, czyli "rozdawanie itemków". Jestem osobą komunikatywną, nie boję się wyzwań. Jestem także subiektywny, kieruje ludźmi według dobra serwera. Myślę, że z pewnością zasługuję, aby dołączyć do Twojej ekipy administracyjnej. W grze musi być konsensus, aby gracze mogli w łatwy sposób zapoznać się z serwerem, jak i równości w zdobywaniu tzw. "equipmentu". Czekam na rozpatrzenie wniosku.

Komendy 10/10

Serdecznie pozdrawiam

Eurodos

OK wszyscy administratorzy sa za tym aby ciebie przyjac. Jeszcze pogadam z Wlascicielem i masz 99% szans

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Wg mnie serwer jest bardzo dobrze ustawiony. Pluginy są w 100% dopracowane i dobranie. Administracja jest świetna i pomocna. Każdy gracz buduję jak chce i gdzie chce. Nikt nie gifuje i to jest największy plus. Po za tym serwer jest dobrze rozreklamowany i przystosowany do walki z konkurencją. Pozdrawiam Jok3r'a i wszystkich graczy serwera. Myszon987

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Wg mnie serwer jest bardzo dobrze ustawiony. Pluginy są w 100% dopracowane i dobranie. Administracja jest świetna i pomocna. Każdy gracz buduję jak chce i gdzie chce. Nikt nie gifuje i to jest największy plus. Po za tym serwer jest dobrze rozreklamowany i przystosowany do walki z konkurencją. Pozdrawiam Jok3r'a i wszystkich graczy serwera. Myszon987

Dziekuje za pozdrowienia, Co do pluginow jeszcze nie wszystko jest dokladnie zrobione ale pracujemy nad tym ;) Pozdrawiam :P

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Podanie na Moderatora

1. Nick na którym grasz: titor11
2. Wiek: 13
3. Kontakt: GG:37124899
4. Znajomość komend admina 0/10: 9
7. Dlaczego uważasz że nadajesz się na to odpowiedzialne stanowisko: Ponieważ zajmowałem sie serwerami minecraft od 2 lat, znam komendy większość komend bukkit, nadal prowadze własny serwer minecraft co gra po 50 os. :)
8. Masz Premium?: Tak, posiadam premium

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Podanie na Moderatora

1. Nick na którym grasz: titor11

2. Wiek: 13

3. Kontakt: GG:37124899

4. Znajomość komend admina 0/10: 9

7. Dlaczego uważasz że nadajesz się na to odpowiedzialne stanowisko: Ponieważ zajmowałem sie serwerami minecraft od 2 lat, znam komendy większość komend bukkit, nadal prowadze własny serwer minecraft co gra po 50 os. :)

8. Masz Premium?: Tak, posiadam premium

niestety zbyt malo o sobie napisales. Podanie jest za male. Poza tym nie spelniasz wymagan wiekowych

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...