Skocz do zawartości

PS3

Mr.Cukier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Od kilku dni jestem posiadaczem konsoli ps3 super slim. Mam do was kilka pytań.

1.Jaką grę mi polecicie ? Mam już uncharted 2 w 70% ukończone ( jutro pewnie skończę całą ).

2.Jaki fps lepszy cod ghosts czy bf4 ( na ps3 bo wiadomo, że na pc bf4 :D ) ? Czy to prawda, że bf4 na ps3 wygląda paskudnie i mapy są małe ?

3.Ile graczy może maxymalnie grać w cod ghosts multi i w bf4 multi ?

4.Skąd pobrać motyw/tapetę na konsolę ? W ps store wszystko płatne :D

5.Czy to prawda, że pady z ps3 superslim mają większe akumulatorki ?

6.Jak sprawdzić stan dysku konsoli ?

7.Diablo 3 różni się czymś pomiędzy wersją na PC, a PS3 ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

1. Sprawdź co jest do kupienia i sam zdecyduj. Skąd mamy wiedzieć co lubisz.

2. CoD. BF4 wygląda paskudnie (gorzej niż bf3). Nie jestem fanem ani CoDa ani BFa ale PS3 to typowa konsola do CoDów. BFy niech zostaną na PC ( i PS4/XBO)

3. 24 w BF (to i tak mało jak na te mapy). W CoD chyba standardowy deathmatch ma 12 graczy (ale mapy są lepiej do tego przystosowane)

4. Nie wiem :P

5. Na pewno starczają na dłużej niż te w PS4.

7. TAK. Nie będę tu wszystkiego wypisywał ale bez problemu poczytasz sobie o różnicach w internecie ;)

1. Sprawdź co jest do kupienia i sam zdecyduj. Skąd mamy wiedzieć co lubisz.

2. CoD. BF4 wygląda paskudnie (gorzej niż bf3). Nie jestem fanem ani CoDa ani BFa ale PS3 to typowa konsola do CoDów. BFy niech zostaną na PC ( i PS4/XBO)

3. 24 w BF (to i tak mało jak na te mapy). W CoD chyba standardowy deathmatch ma 12 graczy (ale mapy są lepiej do tego przystosowane)

4. Nie wiem :P

5. Na pewno starczają na dłużej niż te w PS4.

7. TAK. Nie będę tu wszystkiego wypisywał ale bez problemu poczytasz sobie o różnicach w internecie ;)

Wyjdzie jakiś patch poprawiający grafikę w bf4 czy nie ? Bo jednym z powodów kupna ps3 był właśnie bf4 :( Z drógiej strony nie kupię czegoś co wygląda gorzej niż bf3. Moim zdaniem to jest jakaś kpina! Bo chcą nas zmusić do kupna nowej konsoli pokazując nam różnicę graficzną!

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Jeśli zamierzasz grać głownie multi, to polecam BF4. Natomiast jesli preferujesz gre offline, lub masz slabe lacze to CoD.

Preferuje multi, łącze mam dobre. Grałem w multi killzona 3 demo i było ok. Tylko nwm co z tą grafiką :/

1. The Last Of Us, GTA V, Red Dead Redemption, Gran Turismo 6, inFAMOUS 1&2, God of War: Wstąpienie --- tak na szybko ;)

2. Nie grałem, jeśli będę kupował to raczej dopiero na PS4 jak sobie kupię za kilka miesięcy, bankowo wybiorę COD bo wolę mniejsze mapy i brak pojazdów w grze

3. Nie grałem, nie wiem

4.

http://www.ps3-themes.com
http://www.psu.com/themes 

możesz pobrać na dysk, następnie przenieść na pendrive i skopiować na konsolę 
można też pobierać bezpośrednio poprzez przeglądarkę w konsoli

5. Mam pady od Slimów, mają 500mA, teraz Ty chwytasz swojego pada w dłoń i sprawdzasz co jest napisane na czarnej naklejce... w ten oto sposób odpowiadasz sobie sam na pytanie ;)

6. Rozumiem, że chodzi Ci o sprawdzenie wolnego miejsca? Ustawienia-Ustawienia Systemu-Informacje o Systemie

7. Nie wiem, nie grałem na PC

819531478353821175209.gif

1. The Last Of Us, GTA V, Red Dead Redemption, Gran Turismo 6, inFAMOUS 1&2, God of War: Wstąpienie --- tak na szybko ;)

2. Nie grałem, jeśli będę kupował to raczej dopiero na PS4 jak sobie kupię za kilka miesięcy, bankowo wybiorę COD bo wolę mniejsze mapy i brak pojazdów w grze

3. Nie grałem, nie wiem

4.

http://www.ps3-themes.com
http://www.psu.com/themes 

możesz pobrać na dysk, następnie przenieść na pendrive i skopiować na konsolę 
można też pobierać bezpośrednio poprzez przeglądarkę w konsoli

5. Mam pady od Slimów, mają 500mA, teraz Ty chwytasz swojego pada w dłoń i sprawdzasz co jest napisane na czarnej naklejce... w ten oto sposób odpowiadasz sobie sam na pytanie ;)

6. Rozumiem, że chodzi Ci o sprawdzenie wolnego miejsca? Ustawienia-Ustawienia Systemu-Informacje o Systemie

7. Nie wiem, nie grałem na PC

Ok,dzięki za odpowiedź. Mój pad teżma 500mA. Jeszcze muszę się zastanowić czy cod ghosts czy bf4. Mam tylko jeden problem, podłączam pendriva w systemie FAT32 i wchodzę w zdjęcia wybieram pendriva i pisze brak obrazów, a na pendrivie jest tapeta, to samo z filmem. Spróbuję jeszcze pobrać tapetę przez konsolę.

Ok,dzięki za odpowiedź. Mój pad teżma 500mA. Jeszcze muszę się zastanowić czy cod ghosts czy bf4. Mam tylko jeden problem, podłączam pendriva w systemie FAT32 i wchodzę w zdjęcia wybieram pendriva i pisze brak obrazów, a na pendrivie jest tapeta, to samo z filmem. Spróbuję jeszcze pobrać tapetę przez konsolę.

Bo jeśli chcesz przerzucać coś na konsole to musisz na PD utworzyć specjalne foldery, konsola je tworzy sama ale tylko w przypadku gdy coś z niej kopiujesz na PD.

Musisz utworzyć sobie takie foldery na pendrive : MUSIC, VIDEO, UPDATE, PICTURES - muszą być z dużych liter! chyba nie muszę tłumaczyć w którym folderze co powinno się znajdować ;) ?

819531478353821175209.gif

Bo jeśli chcesz przerzucać coś na konsole to musisz na PD utworzyć specjalne foldery, konsola je tworzy sama ale tylko w przypadku gdy coś z niej kopiujesz na PD.

Musisz utworzyć sobie takie foldery na pendrive : MUSIC, VIDEO, UPDATE, PICTURES - muszą być z dużych liter! chyba nie muszę tłumaczyć w którym folderze co powinno się znajdować ;) ?

Super, dzięki za info :)

Edit: Jednak bf4 wybiorę. Może mi ktoś napisać w ilu fps'ach bf4 działa na ps3 i czy gra laguje ( multi ) ?

Super, dzięki za info :)

Edit: Jednak bf4 wybiorę. Może mi ktoś napisać w ilu fps'ach bf4 działa na ps3 i czy gra laguje ( multi ) ?

Gra działa jedynie w 30FPS i do tego wygląda okropnie. I nie - nie wyjdzie żaden patch poprawiający grafikę. Jak już chcesz grać w multi na PS3 to zdecydowanie CoD. BF4 nie powinien w ogóle istnieć na PS3/360 no ale jak widać się znajdą i tacy masochiści co będą w to grać. BF4 jedynie ma sens na PS4, XBO i PC gdzie gra się normalnie na 64 graczy, gra chodzi w płynnych 60 FPS a grafika nie wypala oczu ;)

Gra działa jedynie w 30FPS i do tego wygląda okropnie. I nie - nie wyjdzie żaden patch poprawiający grafikę. Jak już chcesz grać w multi na PS3 to zdecydowanie CoD. BF4 nie powinien w ogóle istnieć na PS3/360 no ale jak widać się znajdą i tacy masochiści co będą w to grać. BF4 jedynie ma sens na PS4, XBO i PC gdzie gra się normalnie na 64 graczy, gra chodzi w płynnych 60 FPS a grafika nie wypala oczu ;)

Ja za codem nie przepadam, nagrałem się już 500h w mw2 i jak tak patrzę na gameplay'e to każda nowa część coda tak na prawdę nie wnosi nic do serii, najwięcej nowości i zmian do multi wniósł mw2, a teraz to robią takie "odgrzewane kotlety". Poza tym skoro gra na x 360 i ps3 jest nie grywalna to dlaczego EA ją wydało ? Czytałem na forum, że po patchu grafika jest podobno ciut lepsza. Moim zdaniem jakby ea się postarało to by zrobili normalnego battlefielda. Wystarczy na gta v popatrzeć, nawet na xboxie działa, a podobno xklocek o połowę słabszy od ps3 jest. W sumie to ja nie widzę jakichś dużych różnic w grafice pomiędzy pc/ps3 różnica polega na tym, że pc ma lepsze oświetlenie tekstur i żywsze kolory. Tak z ciekawości to w ilu fps'ach cod działa ? Pewnie i tak będę musiał kupić bf'a bo coda nie lubię, za bf3 już mam :D Obejrzę kilka gameplayi i zdecyduję :P Chciałem jeszcze zapytać czy wszystkie gry na ps3 działają w 1280x1070 720p (nwm czy nie przekombinowałem tej rozdzielczości, ale jak włączam grę np. uncharted 2 to tak właśnie ustawia się tv )?

OneDaro napisał że grafika w BF4 na PS3 jest gorsza od BF3, tak może napisać ktoś kto nie posiada obu gier.

Grafika w BF4 jest lepsza (może nie jakoś hiper lepsza ale zmiana na lepsze jest) a to że działa w 30 FPS, nic takiego gwarantuję ci że nie odczujesz lagów.

Super, dziękuję :P 30fps jest spoko, 60 to już lux grałem w bf3 z 30fps'ami to wiem xD Tylko w tych gameplayach na yt grafika jest taka jakaś rozmyta mam nadzieję, że wszystko będzie ostre.

Edit: Jeszcze chciałem się dopytać czy na multi bf4 jest coś takiego jak wspomaganie celowania ? Konsolę mam od kilku dni, pierwszy raz w życiu grałem na padzie w fpsy, w singlu sobie radzę ale nwm jak w multi będzie ( grałem trochę w mw3 demo ). No i na pc jest coś takiego jak battlelog, jak kupie grę to będę musiał tworzyć jakieś dodatkowe konto do gry czy wystarcza to z ps do grania po sieci ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum PS3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...