Skocz do zawartości

[Pytanie] Jaki VPS wybrać :3 ?

Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się zapytać który hosting VPS jest lepszy slotex.pl czy sored.pl ?
Mi bardziej pod cene podlega slotex.pl, bo akurat pasuje mi cena :3 , ale nie wiem to moglibyście mi powiedzieć :) ?

DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

www.yourserv.eu | Serwer mc.gocraft.pl, jak grałem bez lagów przy 80 graczach A to jest pvp :D

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY

SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 

Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Powiem tak, od hostingu nie zależy czy są crashe czy nie.

Aktualnie serwer mc.gocraft.pl stoi bez crashów ponad 30 dni i jest ok, cena jest ok za serwer.

Jak pisałem z włascicielem 130zł miesięcznie

dostali 10GB RAM, 10GB DYSKU, MYSQL, Oraz firewalla to jest dobra cena za serwer.

A i mają też oferte indywidualną mogą ci dać serwer teamspeak3 + serwer minecraft od 50 do 600 slotów :)

============================================

Takiego screena dostalem od włąsciciela:

http://scr.hu/6c4/7o6vp

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY

SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 

Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

a co to za hosting :3 ?

Nie słuchaj gościa, próbuje Ci wcisnąć coś z czego on będzie miał zapewne "nagrode" albo jakiś ma w tym cel.

Na dodatek reklamuje jakąś sieć i powtarzą ją 100 razy, choć wystarczy raz oraz jest od tego osobny dział.

Less, poszukaj na google VPS np.

http://mintshost.pl/vps.php

Z pewnością jest wiele więcej dobrych hostingów z VPS'ami. Tylko trzeba znać kogoś kto je zna i je testował. Ja miałem jeden ale zmienili i nie mogę odszukać.

2qxnxb6.jpg

Keep calm and listen Tiesto & Hardwell

1. Każdy hosting jest w "miare" dobry tylko zależy jaką oferte wybierzesz.

2.Myślę że są lepsze hostingu niż slotex.

3.Na tym yourserv, jak klikniesz w oferte VPS to nawet nie podają szczegółów procesora tylko jakieś %, a jak się klika zamów to piszę że nie ma serwerów w tej lok.

4.Musisz się zdecydować jaką sume możesz przeznaczyć, ale twoje pytanie było tylko związane z slotexem więc chyba Tobie pomogliśmy.

5.Decyzja niska cena - słaba jakość , wyższa cena - dobra jakość (zdarzają się wyjątki)

2qxnxb6.jpg

Keep calm and listen Tiesto & Hardwell

A ja osobiście polecam hosting w firmie minthosts. Dzierżawię serwery u nich od jakiś 4-5 miesięcy i jestem zadowolony. Bardzo tanie serwery VPS/Dedykowane (już od 18 zł vps z Linuxem z wirtualizacją OpenVZ). Do tego zniżki aż do 50% przy zakupie serwera na rok!

Link do strony hostingu: https://mintshost.pl/panel/aff.php?aff=092

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jaki VPS wybrać :3 ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...