Skocz do zawartości

PS3 do monitora HDMI-DVI

DiFFiC

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno zadziałać jak i na zwykłej przejściówce jakie są do PC jak i na kablu HDMI-DVI

Z tego co wyczytałem to telewizor posiada złącze DVI-D czyli przesyła sygnał cyfrowy, monitor też obsługuje HDCP.

Włączając konsolę przytrzymaj przycisk power na konsoli przez 5 sekund, powinieneś usłyszeć piknięcie w konsoli, ma to na celu zresetowanie ustawień video oraz dźwięku. Na ekranie monitora powinien pojawić się obraz.

819531478353821175209.gif

Powinno zadziałać jak i na zwykłej przejściówce jakie są do PC jak i na kablu HDMI-DVI

Z tego co wyczytałem to telewizor posiada złącze DVI-D czyli przesyła sygnał cyfrowy, monitor też obsługuje HDCP.

Włączając konsolę przytrzymaj przycisk power na konsoli przez 5 sekund, powinieneś usłyszeć piknięcie w konsoli, ma to na celu zresetowanie ustawień video oraz dźwięku. Na ekranie monitora powinien pojawić się obraz.

Zrobiłem w ten sposób i pojawił się czarny ekran na którym jest napis w ramce: Input Not Supported

Wydaje mi się, że to jest wina monitora :(

Skoro korzystasz z przejściówki to popytaj wśród znajomych czy może mają jakiś kabel hdmi-dvi, jeśli nadal nie będzie działać to zostaje opcja podłączenia pod złącze VGA ale to wiąże się z zakupem konwertera bo w większości przypadków kabel HDMI-VGA nie działa przy konsolach, po prostu nie obsługują one formatów jakie są używanie w obrazie TV... a właśnie takie konsola obsługuje.

Wychodzi na to, że albo monitor w ogóle nie obsługuje sygnału z konsoli albo winą jest przejściówka której używasz.

Do samej konsoli nie polecam żadnego monitora, zawsze lepszym wyborem jest kupno telewizora.

Jeśli masz zamiar podłączyć do niego również PC to co innego, od siebie polecam Benq E222HD, mam ten monitor od 3 lat, działa bez żadnych zastrzeżeń.

Bez problemu monitor wykrywa konsolę na kablu hdmi, jak i na przejściówce HDMI-DVI - sprawdzałem bo mam jedną, która była dołączona do karty graficznej.

Nie wiem ile cali Cię interesuje i wg Ciebie jaką kwotą jest tą rozsądną ;)

Do 500zł kupisz

BenQ GW2265HM 21.5, ma wbudowane głośniki oraz wyjście Jack 3,5 do którego możesz podłączyć głośniki czy kino domowe

LG 21.5'' LED IPS 22EA53V, posiada wyjście słuchawkowe czyli j.w podłączysz pod monitor głośniki / kino domowe / słuchawki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum PS3 do monitora HDMI   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...