Skocz do zawartości

Misje

smaiecionosny

Rekomendowane odpowiedzi

W śmierć Yamato zrzucaj torpedy jak bomby, łatwiej trafić. A w Niszczycielu... nie ma nic trudnego. Masz działka 12mm, 6 rakiet i 24(chyba) działka plot.(nieruchome i nieopancerzone) do zniszczenia, których skuteczność = 0. Wrogie myśliwce miej w głębokim poważaniu, a one to odwzajemnią. A Łagodny i Potulny to wogóle lot po trasie i po prostu lecisz przez kółeczka.

W śmierć Yamato zrzucaj torpedy jak bomby, łatwiej trafić. A w Niszczycielu... nie ma nic trudnego. Masz działka 12mm, 6 rakiet i 24(chyba) działka plot.(nieruchome i nieopancerzone) do zniszczenia, których skuteczność = 0. Wrogie myśliwce miej w głębokim poważaniu, a one to odwzajemnią. A Łagodny i Potulny to wogóle lot po trasie i po prostu lecisz przez kółeczka.

cały czas tak robię, pisze mi że misja zakończona, a mi misji nie zalicza

cały czas tak robię, pisze mi że misja zakończona, a mi misji nie zalicza

Cóż, jesteś pechowcem, ale było napisać konkretniej o co chodzi bo to się nijak ma do tego:

gdyż cały czas próbuję, robię wedle wskazówek i nic z tego nie idzie

Ja sam też tak mam z misją gdzie jesteś Mustangiem i atakujesz lotnisko, tylko że mi nawet nie pisze że misja zakończona

Podsumowywując: BUG

Zalecenie: Napisanie do supportu

Uwagi: Następnym razem pisz jaśniej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Misje   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...