Skocz do zawartości

Morele.net pytanie

DragonMati

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które korzystały z usług sklepu morele.net

Zamówiłem w w/w sklepie podzespoły do komputera wraz z usługą montażu.Termin wysyłki wyznaczony jest na dziś na godz.16.00

Zamówienie na stronie sklepu ma status GOTOWE (GOTOWE – zamówienie zostało skompletowane. Jeśli została wybrana opcja odbioru osobistego - towar jest gotowy do odebrania. Jeśli wybrano opcję wysyłkową - oznacza to, że zamówienie oczekuje na wysłanie do klienta.), wszystkie podzespoły też, natomiast usługa montażu komputera ma status WYDANE (WYDANE - towar został wysłany lub odebrany osobiście).

Czy to znaczy, że moje zamówienie zostało już wysłane?

1377199031-U370188.png

By Valky

Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Na stronie sklepu jest napisane, że:

ZREALIZOWANE – zamówienie zostało odebrane lub wysłane. Jeśli kupujący wybrał dostawę kurierem, otrzyma informację o swoim numerze listu przewozowego - dzięki któremu ma możliwość śledzenia przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Informacji o numerze listu przewozowego oczywiście nie dostałem.

Do BOK-u już nie zadzwonię, bo jest czynny do 17.

No nic, poczekam i zobaczę, czy wyślą mi maila.

1377199031-U370188.png

By Valky

Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Morele.net pytanie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...